خانه / کتاب‌ها / آیین زندگی /
تصویر کاور کتاب آیین زندگی
معرفی کتاب

آیین زندگی

آیین زندگی

اثری از دیل کارنگی

دسته بندی

معرفی کتاب

همان طور که از اسم کتاب پیداست، (چگونه تشویش و نگرانی را از خود دور کنیم)، این کتاب درباره غلبه بر نگرانی ها، سخن می گوید کتاب آیین زندگی، یکی از بهترین کتاب ها در زمینه موفقیت فردی و روانشناسی می باشد کتاب حاضر، حقایقی درباره تشویش و نگرانی و نیز مطالب کاربردی و مفیدی را برای غلبه بر نگرانی ها ارائه می دهد.
نویسنده کتاب معتقد است که کتاب آیین زند
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب حاضر، راهکارهای عملی و کاربردی با بهره گیری از تجربیات افراد متعدد، برای دور کردن نگرانی ها ارائه می کند.
این کتاب از ده بخش کلی تشکیل شده که به ترتیب در ذیل آورده می شود:
بخش اول حقایقی که باید درباره نگرانی بدانید
_ دم غنیمت است
_ یک دستور معجزه آسا برای رفع نگرانی _ اندوه و نگرانی با شما چه می کند
بخش دوم راه های فنی تجزیه و تحلیل نگرانی
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- حق شناسی، میوه ای است که با تربیت صحیح پرورانده شده است و آن را در بین اشخاص بی تربیت نمی توان یافت. به خاطر بسپاریم که تنها راه بدست آوردن خوشبختی این نیست که توقع سپاسگزاری از کسانی که برای ایشان کار خوبی انجام داده اید داشته باشید، بلکه همان لذت بخشش خودمان است.
 • 2- ناراحتی های خود را با خوشحال کردن دیگران از یاد ببرید، وقتی که شما به دیگران مهربانی می کنید در حقیقت به خودتان خوبی کرده اید.
 • 3- با نمایاندن دلسوزی و علاقه مندی به دیگران خود را از یاد ببرید. هر روز کار نیکی برای دیگران انجام بدهید و لبخندی بر چهره خود ظاهر سازید.

شناسنامه کتاب

نویسنده: دیل کارنگی
ناشر: آریان
تعداد صفحات: 492
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
امتیاز گودریدز: 4.12

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده عبدالرضا سالار بهزادی
  عبدالرضا سالار بهزادی
  « عبدالرضا سالار بهزادی مترجم ایرانی در سال ۱۳۲۹ در شهر بم متولد شد. او فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی روابط بین‌الملل است.
  از ترجمه‌های عبد
  ...»
 • تصویر نویسنده شقایق دهقان نیری
  شقایق دهقان نیری
  « فاطمه دهقان" که با نام «شقایق دهقان‌نیری» می‌نویسد، دانش آموخته کارشناسی روانشناسی و داستان‌نویس جوان یزدی است. فاطمه دهقان این سال ها بر نوشتن تمرکز ...»
 • تصویر نویسنده رضا فرخ فال
  رضا فرخ فال
  « رضا فرخ فال متولد سال 1328 نویسنده، مترجم و ویراستار ایرانی است. رضا فرخ فال از جمله نويسندگاني است که نخستين داستان‌هايش را در جنگ اصفهان به چاپ رسان ...»
 • تصویر نویسنده میلاد شیروانی
  میلاد شیروانی
  « میلاد شیروانی مترجم ایرانی است. او آثاری در حوزه‌ی موفقیت و روانشناسی ترجمه و به مخاطبان عرضه کرده است. از ترجمه های میلاد شیروانی می توان به: نیروی ج ...»
 • تصویر نویسنده دیوید کریستین
  دیوید کریستین
  « دیوید گیلبرت کریستین (متولد 30 ژوئن 1946) ، مورخ و محقق تاریخ روسیه ، به دلیل تدریس و ترویج رشته نوظهور تاریخ بزرگ مشهور شده است. در سال 1989 او شروع ...»