خانه / کتاب‌ها / زندگی یعنی مستقل بودن /
تصویر کاور کتاب زندگی یعنی مستقل بودن
معرفی کتاب

زندگی یعنی مستقل بودن

زندگی یعنی مستقل بودن

اثری از اولیویه،سیمون نانژ، مورترا

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب حاضر، با موضوعات روانشناسی، راه و رسم زندگی، اعتماد به نفس، فردیت، به تجزیه و تحلیل نیازهای بشری در راستای دست یافتن به استقلال فردی و رشد، و در عین حال رعایت احترام به دیگران، می پردازد.
این کتاب پربار و غنی راهنمایی است برای شناختن نیازهای ارتباطی و درک آن ها و رها کردن باورهای اشتباه و گمراه کننده ای که در راه رسیدن به استقلال واقعی وجود دا
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب زندگی یعنی مستقل بودن با داشتن دستورالعمل های ساده و کاربردی و عملی به گونه ای نوشته شده که قابل اجرا برای همه افراد بشری باشد. مطالب کتاب به صورت ساده و روان نوشته شده تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.
در بخش ابتدایی کتاب، پس از مقدمه، نویسندگان کتاب به معنی مستقل بودن اشاره می کنند که خلاصه ای از آن عبارت است از: در نظر گرفتن نیازهای واقعی
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- شخص باید شنونده صدای واقعی الهام و حسیات درونی خود باشد، فقط بعد از آن است که قادر به تحقق و عینیت بخشیدن و پیدا کردن ابزارهای لازم خواهد بود.
 • 2- ما بدون روابط انسانی قادر به زندگی نیستیم و تنهایی بی اعتنایی و بی توجهی دیگران آنقدر غیرقابل تحمل است. مفهوم داده شده به زندگی، محور اصلی زندگی روزانه و ارتباطی ماست این مفهوم، همان قصه زندگی ما، تکرار ها و تازگی ها و فراز و نشیب های آن است.
 • 3- این قانون طلایی را فراموش نکنیم که با مبارزه کردن با ویژگی‌های فطری خود بر آنها چیره نمی شویم، بلکه فقط با درک صحیح قواعد آن می‌توانیم بر آنها تسلط پیدا کنیم.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 94
نوع جلد: شومیز
قطع: پالتویی
شابک: 9789644181856
قیمت چاپ اول: 9,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»