خانه / کتاب‌ها / اگر زندگی بازی است این قوانینش است /
تصویر کاور کتاب اگر زندگی بازی است این قوانینش است
معرفی کتاب

اگر زندگی بازی است این قوانینش است

اگر زندگی بازی است این قوانینش است

اثری از شری کارتر-اسکات

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب "اگر زندگی بازی است این قوانینش است" شامل ۱۰ قانون به عنوان دستورالعمل و راهنمای بازی است، زندگی انسان ها اغلب با یک بازی مقایسه شده است که هیچ گاه درباره گوانین بازی چیزی نگفتند و دستورالعملی درباره چگونگی اجرای آن وجود ندارد، قوانین ذکر شده در کتاب مبادی اصولی معنوی را برای ما فراهم می کند که مفهوم آن انسان بودن است. این کتاب وعده ای برای به
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

همانطور که از نام کتاب پیداست، کتاب شامل ۱۰ قانون و هر قانون آن به صورت یک بخش مجزا نوشته شده، در هر فصل علاوه بر شرح قوانین، داستانهایی به زبان ساده و نقل قول هایی از بزرگان آورده شده تا با بهره گیری از آنها قوانین بازی را به خوبی یاد بگیریم.
قوانین دهگانه کتاب به ترتیب ذیل می باشند:
قانون یکم_به شما جسمی داده می‌شود
قانون شماره ۱، در طول سفر زند
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- در مدرسه ای غیر رسمی و تمام وقت نام نویسی کرده اید که زندگی نام دارد در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دارید چه این درس‌ها را دوست داشته باشید چه از آن بدتان بیاید باید به عنوان بخشی از برنامه ی آموزشی برای شان طرح ریزی کنید.
 • 2- هیچ بخشی از زندگی نیست که درس نباشد، اگر زنده هستید، درسهایتان را باید بیاموزید. همه ابزار و منابع مورد نیاز را در اختیار دارید این که با آنها چه می‌کنید، بستگی به خودتان دارد.
 • 3- رشد و تعالی شما بستگی به این دارد که از درس هایی که آموخته اید، کی و چگونه استفاده کنید، به خاطر داشته باشید تنها نتیجه مقاومت در برابر درس ها، این است که آنقدر تکرار می‌شوند تا آنها را بیاموزید.

شناسنامه کتاب

ناشر: البرز
تعداد صفحات: 137
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9644422414
امتیاز گودریدز: 3.29
قیمت چاپ چهارم: 11,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»