خانه / کتاب‌ها / خوش بینی پایدار /
تصویر کاور کتاب خوش بینی پایدار
معرفی کتاب

خوش بینی پایدار

خوش بینی پایدار

اثری از پرایس پریچت

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب حاضر، با عنوان پرورش توانایی های عمیق برای مدیریت عدم اطمینان، فرصت، گرفتاری و تغییر، شامل ۱۲ تمرین عملی هست که به خواننده می آموزد چگونه فکر کند و ذهن خودش را مدیریت نماید. این تمرینات دوازده‌گانه ذهنی و الگوهای فکری قدرتمند، باعث اطمینان خاطر در خواننده شده و با انجام این تمرینات در کارها بهبودی حاصل می آید، چرا که این الگوها کمک خواهند کرد
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب خوش بینی پایدار، نوشته پرایس پریچت، با موضوع خوش بینی و مثبت نگری، شامل ۱۲ تمرین خوش بینی پایدار می باشد که به ترتیب هر کدام را به طور خلاصه ذکر می کنیم:
تمرین اول: کنترل قدرت شکل دهنده زندگی از طریق نگرش ها و افکار شما، در این تمرین پس از بررسی دلیل علمی خوش بینی، خوش بینی را در برابر بدبینی نتیجه گیری می کند. این تمرین به یک مسئله تاکید دارد
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- هدایت دیدگاهتان به سمت قدرشناسی و سپاسگزاری روح را تغذیه می کند، باعث آرامش و رضایت می‌شود و میزان شادکامی و امیدتان را افزایش می دهد. سپاسگزاری، خاطرات مثبت دوران گذشته تان را تقویت می‌کند و به نوبه خود زمینه خوش‌بینی درباره آینده را فراهم می‌کند.
 • 2- عاقلانه تر است که هر روز تفکر منفی را کاهش دهیم. به طور معمول بدبینی عملکرد را تضعیف می کند، در حالی که خوش بینی توانایی ما را برای موفقیت افزایش می دهد.
 • 3- در کار روزنامه، گفته ای قدیمی وجود دارد، "اخبار بد، خبرهای خوب را دور می‌کند." عین همین مشکل در مغز بدبینان وجود دارد و الگوی قابل پیش‌بینی و مشخصی را دنبال می کند. در شیوه فکری خودتان تغییرات ساده به وجود آورید، و خواهید دید که به سبب قدرت خوش‌بینی فضای زیادی برای "اخبار خوب" در اختیار خواهید داشت.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 89
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789649628260
قیمت چاپ دوم: 2,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»