خانه / کتاب‌ها / مثبت اندیشی و مثبت گرایی کاربردی /
تصویر کاور کتاب مثبت اندیشی و مثبت گرایی کاربردی
معرفی کتاب

مثبت اندیشی و مثبت گرایی کاربردی

مثبت اندیشی و مثبت گرایی کاربردی

اثری از سوزان کویلیام

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب "مثبت اندیشی و مثبت گرایی کاربردی" اثر سوزان کویلیام، درباره جنبه های روانشناسی، خوش بینی و موفقیت در ۱۲۰ صفحه نوشته شده است. به گفته مترجمان، هنر نویسنده به عنوان یک روانشناس متخصص سلامت روانی، کم نویسی، ساده نویسی و گزیده گویی هایش در نوشتن این کتاب می باشد. عنوان اصلی کتاب، "مثبت اندیشی و تفکر مثبت" است، ولی از آنجا که در متن علاوه بر جنبه
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب مثبت اندیشی و مثبت گرایی کاربردی، به خواننده در جهت داشتن افکار و احساسات مثبت کمک می کند. همانطور که در کتاب به عنوان نکته مهم به این مطلب اشاره شده "افراد مثبت اندیش در مقایسه با کسانی که دارای تفکر منفی هستند، موفقیت‌های بیشتری داشته، سالم ترند و روابط بهتری دارند."
در مقدمه درباره کتاب توضیحاتی نوشته شده که ما در اینجا به صورت مختصر بدان ا
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- رمز موفقیت در مثبت اندیشی، یافتن راه هایی برای مقابله با افکار منفی و سپس پذیرفتن افکاری واقعی تر و مثبت تر به جای آنهاست.
 • 2- مثبت اندیشی، یعنی مثبت بودن با دیگران و با خود. برخورد خوب با دیگران موجب می‌شود تا روابط خوبی را با آنها برقرار کنید. در زندگی هر چه روابط خوبتان با دیگران بیشتر باشد، از نظر هیجانی و عاطفی، منعطف تر و مقاوم تر می شوید.
 • 3- برای داشتن یک زندگی کاملا مؤثر، راهکارهای مثبت اندیشی را نه تنها در مورد عواطف، اعمال و افکار روزمره خود مورد استفاده قرار دهید، بلکه آنها را در زمینه صفات شخصیتی عمقی و ریشه دارتر خود نیز به کار ببندید.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 120
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789643475857
قیمت چاپ سوم: 30,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»