خانه / کتاب‌ها / خودتان را بشناسید /
تصویر کاور کتاب خودتان را بشناسید
معرفی کتاب

خودتان را بشناسید

خودتان را بشناسید

اثری از باربارا رز

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب حاضر، در مورد خودشناسی و خودسازی، اثر نویسنده مشهور دکتر باربارا رز می باشد. این کتاب، برای آگاهی هر چه بیشتر بانوان، درباره خودشان، دلیل و هدف زندگی، و علایقشان در زندگی نوشته شده است.
نویسنده، در مقدمه، هدف از نگارش کتاب را این گونه شرح می دهد: "من این کتاب را نگارش کردم زیرا زنان امروز با توجه به نقش آن‌ها در جامعه، در حال یک پرش و پیشرفته
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب "خودتان را بشناسید" شامل ۱۰ فصل و ۲۱۶ صفحه می‌باشد. مطالب کتاب با بیانی ساده و روان نوشته شده، در میان مطالب، نویسنده مثال هایی را از زندگی خودش ذکر کرده تا با مخاطب ارتباط موثر تری برقرار سازد. در خلال مباحث هر فصل تعدادی صفحه، قرار داده شده تا خواننده عقاید، علایق، نظرات یا مواردی که مورد پسند نیستند، را بنویسد، نویسنده با این کار سعی کرده ا
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- شما باید با حقیقت خود در تمام زمان ها و تمام موقعیت های زندگی روبرو شوید. این تنها با زنده‌ کردن حقیقت درونی میسر می‌شود زمانی که ذهن، قلب، سخنان و عمل شما همگی با هم همخوان و یکی هستند و کاملاً با هم همبستگی دارند.
 • 2- همینطور که شما، شروع به اطمینان و بها دادن به حقژقت خود کردید و به وسیله آن با شرایط مختلف به وجود آمده بر سر راهتان روبرو شدید، شناخت خود و ارا ده و انگیزه برای خدمت کردن به همه در شما شکوفاتر می شود. و با گذشت زمان بیشتر و بیشتر با آن هماهنگ می شوید.
 • 3- در ذهن و درون شما کلیدی وجود دارد که در بزرگترین آگاهی ها و روشنفکری ها را بر روی شما باز می کند، حالتی که از همان عقاید و افکار شما سرچشمه می گیرد و در واقع این همان تولد دوباره است.
 • 4- ما یاد گرفتیم که خود را وفق دهیم، ولی یاد نگرفتیم تا به خود افتخار کنیم، ما یاد گرفتیم که به جای گوش دادن به خودمان، به دیگران توجه کنیم، یاد گرفتیم که از حرفهای دیگران اطاعت کنیم، حتی اگر آنها مغایر با حقیقت درونی ما باشند.

شناسنامه کتاب

نویسنده: باربارا رز
ناشر: مهتاب
تعداد صفحات: 216
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789647886527

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»