خانه / کتاب‌ها / افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند /
تصویر کاور کتاب افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند
معرفی کتاب

افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند

افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند

اثری از جان سی مکسول

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب "افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند؟" 15 روش پیشروی در زندگی می باشد، که درباره موضوعات خودسازی، خودآگاهی و خودشناسی، نوشته شده است. نویسنده به وسیله مباحث کتاب، به خواننده کمک می‌کند، تا رشد کند و خود را توسعه دهد، نگرش درست خود را پرورش داده و بیشتر درباره توانایی های خود یاد گرفته و موضوع مورد علاقه خود را پیدا کند.
در پشت جلد کتاب می خوانیم:
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

هر انسانی برای رسیدن به هدف خود در زندگی ابتدا باید هدف را کشف کند و برای کشف هدف خود نیاز به خودآگاهی دارد نیاز دارد شخصیت خود را رشد داده و نگرش خود را پرورش دهد ویژگی های رشدی متفاوت است اما اصول آن برای همه یکسان است کتاب حاضر ۱۵ روش پیشروی در زندگی را ارائه می کند. عنوان فصل اول، "با اراده یاد بگیرید" است، در این فصل، تله هایی که بر سر راه رشد
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- آلبرت انیشتین گفت: «موضوع مهم این است که مدام بپرسید.» کنجکاوی برای وجود، خودش دلیل دارد. کسی نمی تواند کمکی بکند، اما وقتی به اسرار ابدیت و زندگی شگفت انگیز واقعی فکر می کند از خود می پرسد: «چرا؟» کافیست کسی که فقط بکوشد هر روز فقط اندکی از این اسرار را درک کند.هرگز تقدس و کنجکاوی را از دست ندهید.
 • 2- بزرگترین فصل های تلاش و پیشرفت زندگی زمانی است که کارهایی که هرگز انجام نداده ایم انجام می دهیم خود را سخت تر به تلاش وا می داریم و وارد مسیری می شویم که برای ما ناراحت کننده است، همین شجاعت می خواهد. اما خبر خوش این است که سبب می شود به روشی که آن را محال می پنداشتیم، رشد و پیشرفت کنیم.
 • 3- حرکت و فعالیت عمدی و آگاهانه، امکانات را ایجاد می کند.

شناسنامه کتاب

ناشر: آریان
تعداد صفحات: 144
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786007133736
قیمت چاپ اول: 8,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده عبدالرضا سالار بهزادی
  عبدالرضا سالار بهزادی
  « عبدالرضا سالار بهزادی مترجم ایرانی در سال ۱۳۲۹ در شهر بم متولد شد. او فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی روابط بین‌الملل است.
  از ترجمه‌های عبد
  ...»
 • تصویر نویسنده شقایق دهقان نیری
  شقایق دهقان نیری
  « فاطمه دهقان" که با نام «شقایق دهقان‌نیری» می‌نویسد، دانش آموخته کارشناسی روانشناسی و داستان‌نویس جوان یزدی است. فاطمه دهقان این سال ها بر نوشتن تمرکز ...»
 • تصویر نویسنده رضا فرخ فال
  رضا فرخ فال
  « رضا فرخ فال متولد سال 1328 نویسنده، مترجم و ویراستار ایرانی است. رضا فرخ فال از جمله نويسندگاني است که نخستين داستان‌هايش را در جنگ اصفهان به چاپ رسان ...»
 • تصویر نویسنده میلاد شیروانی
  میلاد شیروانی
  « میلاد شیروانی مترجم ایرانی است. او آثاری در حوزه‌ی موفقیت و روانشناسی ترجمه و به مخاطبان عرضه کرده است. از ترجمه های میلاد شیروانی می توان به: نیروی ج ...»
 • تصویر نویسنده دیوید کریستین
  دیوید کریستین
  « دیوید گیلبرت کریستین (متولد 30 ژوئن 1946) ، مورخ و محقق تاریخ روسیه ، به دلیل تدریس و ترویج رشته نوظهور تاریخ بزرگ مشهور شده است. در سال 1989 او شروع ...»