خانه / کتاب‌ها / افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند /
تصویر کاور کتاب افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند
معرفی کتاب

افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند

افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند

اثری از جان سی مکسول

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب "افراد موفق چگونه پیشرفت می کنند؟" 15 روش پیشروی در زندگی می باشد، که درباره موضوعات خودسازی، خودآگاهی و خودشناسی، نوشته شده است. نویسنده به وسیله مباحث کتاب، به خواننده کمک می‌کند، تا رشد کند و خود را توسعه دهد، نگرش درست خود را پرورش داده و بیشتر درباره توانایی های خود یاد گرفته و موضوع مورد علاقه خود را پیدا کند.
در پشت جلد کتاب می خوانیم:
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

هر انسانی برای رسیدن به هدف خود در زندگی ابتدا باید هدف را کشف کند و برای کشف هدف خود نیاز به خودآگاهی دارد نیاز دارد شخصیت خود را رشد داده و نگرش خود را پرورش دهد ویژگی های رشدی متفاوت است اما اصول آن برای همه یکسان است کتاب حاضر ۱۵ روش پیشروی در زندگی را ارائه می کند. عنوان فصل اول، "با اراده یاد بگیرید" است، در این فصل، تله هایی که بر سر راه رشد
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- آلبرت انیشتین گفت: «موضوع مهم این است که مدام بپرسید.» کنجکاوی برای وجود، خودش دلیل دارد. کسی نمی تواند کمکی بکند، اما وقتی به اسرار ابدیت و زندگی شگفت انگیز واقعی فکر می کند از خود می پرسد: «چرا؟» کافیست کسی که فقط بکوشد هر روز فقط اندکی از این اسرار را درک کند.هرگز تقدس و کنجکاوی را از دست ندهید.
 • 2- بزرگترین فصل های تلاش و پیشرفت زندگی زمانی است که کارهایی که هرگز انجام نداده ایم انجام می دهیم خود را سخت تر به تلاش وا می داریم و وارد مسیری می شویم که برای ما ناراحت کننده است، همین شجاعت می خواهد. اما خبر خوش این است که سبب می شود به روشی که آن را محال می پنداشتیم، رشد و پیشرفت کنیم.
 • 3- حرکت و فعالیت عمدی و آگاهانه، امکانات را ایجاد می کند.

شناسنامه کتاب

ناشر: آریان
تعداد صفحات: 144
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786007133736
قیمت چاپ اول: 8,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»