خانه / کتاب‌ها / بیندیشید و ثروتمند شوید /
تصویر کاور کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
معرفی کتاب

بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشید و ثروتمند شوید

اثری از ناپلئون هیل

معرفی کتاب

کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» نوشته ی ناپلئون هیل نویسنده ی امریکایی است.هیل در این کتاب از رازهای دست‌یابی به موفقیت و هدف می‌گوید. این کتاب به قلم مریم تقدیسی ترجمه شده و توسط نشر ققنوس به چاپ رسیده است. 
وقتی ناپلئون هیل کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را به پایان رساند، حتی خود او که پدر «مثبت اندیشی» بود نیز نمی توانست پیش بینی کند که این کتاب ک
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

در این کتاب سعی شده است که با زنده کردن نگرش‌های خارق‌العاده او از طریق مطرح کردن مثال‌هایی از دنیای امروزی و بررسی تحقیقات علمی ماهیت جاودانه نظریات هیل نمایان شود. کارن مکریدی در این کتاب سیزده گام فرمول هیل برای دستیابی به موفقیت را استادانه تفسیر کرده و توضیح داده است که چطور می‌توانید با درک و به‌کارگیری آن زندگی‌تان را تغییر دهید. با مطالعه ا
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- در کار برنامه‌ ریزی برای ثروتمند شدن به کسی اجازه ندهید که رویای شما را از بین ببرد. اگر کاری که می‌ خواهید بکنید درست باشد و به آن باور داشته باشید درنگ نکنید، قدمی به‌ پیش بگذارید و رویای خود را جامعه عمل بپوشانید. هرگز به گفته‌ های این و آن توجه نکنید. توجه نکنید که ممکن است موقتا شکست بخورید زیرا شاید دیگران ندانند که هر شکست بذرهایی از موفقیت و پیروزی به همراه دارد.
 • 2- ایمان مهم‌ ترین عنصر ذهن است، وقتی با اندیشه در هم می‌ آمیزد ذهن نیمه هوشیار بی‌ درنگ ارتعاش آن را درک می‌ کند و آن را به فراست لایتناهی تبدیل می‌ نماید. ایمان حالتی از ذهن است که می‌ توان آن را به کمک تأیید یا آموزش‌ های تکراری برای ذهن نیمه هوشیار و به کمک اصل تلقین به خود ایجاد نمود.
 • 3- یکی از نقاط ضعف بزرگ انسان های عادی این است که با کلمه غیر ممکن آشنا هستند
 • 4- احساسات انسان ها بر دنیا حکم می راند و سرنوشت تمدن ها را تعیین می کند. اعمال مردم بیشتر از آن که تحت تاثیر منطقشان باشد از احساساتشان متاثر است. و همین احساسات است که قوه خلاق ذهن را فعال می کند، نه منطق بی روح.
 • 5- رهبر موفق باید اصل همکاری را درک کند، به کار بگیرد و بتواند پیروانش را هم به انجام دادن این کار متقاعد کند. رهبری مستلزم قدرت است و قدرت مستلزم همکاری.

شناسنامه کتاب

ناشر: ققنوس
تعداد صفحات: 200
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789643119706
امتیاز گودریدز: 4.18
قیمت چاپ پنجم: 21,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده عبدالرضا سالار بهزادی
  عبدالرضا سالار بهزادی
  « عبدالرضا سالار بهزادی مترجم ایرانی در سال ۱۳۲۹ در شهر بم متولد شد. او فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی روابط بین‌الملل است.
  از ترجمه‌های عبد
  ...»
 • تصویر نویسنده شقایق دهقان نیری
  شقایق دهقان نیری
  « فاطمه دهقان" که با نام «شقایق دهقان‌نیری» می‌نویسد، دانش آموخته کارشناسی روانشناسی و داستان‌نویس جوان یزدی است. فاطمه دهقان این سال ها بر نوشتن تمرکز ...»
 • تصویر نویسنده رضا فرخ فال
  رضا فرخ فال
  « رضا فرخ فال متولد سال 1328 نویسنده، مترجم و ویراستار ایرانی است. رضا فرخ فال از جمله نويسندگاني است که نخستين داستان‌هايش را در جنگ اصفهان به چاپ رسان ...»
 • تصویر نویسنده میلاد شیروانی
  میلاد شیروانی
  « میلاد شیروانی مترجم ایرانی است. او آثاری در حوزه‌ی موفقیت و روانشناسی ترجمه و به مخاطبان عرضه کرده است. از ترجمه های میلاد شیروانی می توان به: نیروی ج ...»
 • تصویر نویسنده دیوید کریستین
  دیوید کریستین
  « دیوید گیلبرت کریستین (متولد 30 ژوئن 1946) ، مورخ و محقق تاریخ روسیه ، به دلیل تدریس و ترویج رشته نوظهور تاریخ بزرگ مشهور شده است. در سال 1989 او شروع ...»