خانه / کتاب‌ها / کافه اسلاویا /
تصویر کاور کتاب کافه اسلاویا
معرفی کتاب

کافه اسلاویا

کافه اسلاویا

اثری از یاروسلاو سایفرت

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب کافه اسلاویا اثر یاروسلاو سایفرت با ترجمه مسعود بساطی توسط انتشارات ایجاز منتشر شده است.

خلاصه‌ای از کتاب

با گذشت سالیان، اشعار تازه سایفرت، دیگر بار اجازه چاپ در داخل چکسلواکی را یافتند. ترجمه انگلیسی آثارش توسط ادوارد اسرس، لین کانین و دیگران در انگلستان و آمریکا به چاپ رسیدند. گلچینی از اشعار ادوار مختلف زندگی اش در چک، در تورنتو و پراگ منتشر شدند.

جملاتی از متن کتاب

 • 1- بر کوهی بلند و رو به شهر ایستاده با آغوشی باز منم پیامبری که هدایت گر راه و پیشگوی بیچارگان به روز باشکوه شانس شان هستم در من پیشگویی ست که در روزگار درد و نومیدی پند می دهد و در دستم شکوفه ای ست که نمی پژمرد من همانم که در انقلاب گلوله ی نخستم و همچنین کسی که بر زمین می افتد و اولین کسی که زانو می زند تا زخم زخمیان را ببندد همچو خدا اعجازآور و توانا همچو خدا منم من بیش از این ها آری خیلی هم بیشترم و با این حال هیچ نیستم مگر به پستی و خاری تسلیم دلسوزی و ترحم توده ی مردم

شناسنامه کتاب

ناشر: ایجاز
تعداد صفحات: 130
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786008964520
قیمت چاپ اول: 16,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده عبدالرضا سالار بهزادی
  عبدالرضا سالار بهزادی
  « عبدالرضا سالار بهزادی مترجم ایرانی در سال ۱۳۲۹ در شهر بم متولد شد. او فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی روابط بین‌الملل است.
  از ترجمه‌های عبد
  ...»
 • تصویر نویسنده شقایق دهقان نیری
  شقایق دهقان نیری
  « فاطمه دهقان" که با نام «شقایق دهقان‌نیری» می‌نویسد، دانش آموخته کارشناسی روانشناسی و داستان‌نویس جوان یزدی است. فاطمه دهقان این سال ها بر نوشتن تمرکز ...»
 • تصویر نویسنده رضا فرخ فال
  رضا فرخ فال
  « رضا فرخ فال متولد سال 1328 نویسنده، مترجم و ویراستار ایرانی است. رضا فرخ فال از جمله نويسندگاني است که نخستين داستان‌هايش را در جنگ اصفهان به چاپ رسان ...»
 • تصویر نویسنده میلاد شیروانی
  میلاد شیروانی
  « میلاد شیروانی مترجم ایرانی است. او آثاری در حوزه‌ی موفقیت و روانشناسی ترجمه و به مخاطبان عرضه کرده است. از ترجمه های میلاد شیروانی می توان به: نیروی ج ...»
 • تصویر نویسنده دیوید کریستین
  دیوید کریستین
  « دیوید گیلبرت کریستین (متولد 30 ژوئن 1946) ، مورخ و محقق تاریخ روسیه ، به دلیل تدریس و ترویج رشته نوظهور تاریخ بزرگ مشهور شده است. در سال 1989 او شروع ...»