خانه / کتاب‌ها / کجا می روی؟ /
تصویر کاور کتاب کجا می روی؟
معرفی کتاب

کجا می روی؟

کجا می روی؟

اثری از هنریک سینکیویچ

دسته بندی

معرفی کتاب

هنریک سینکیویچ،خالق این اثر جاویدان، در سال 1895 شاهکار به نام کجا می روی؟در ژانر رمان های تاریخی را نوشته است. این کتاب در بدو انتشار در سه جلد بود و کوته زمانی پس از چاپ نخست،به پنجاه زبان زنده جهان ترجمه شد و ناگهان آفریننده اش،هنریک سینکیویچ،در پهنه عالم یک نام جاویدان و قابل احترام گشت.با این کتاب وی نامزد دریافت جایزه نوبل ادبیات شد و سرانجا
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

این اثر روایتگر عشقی انسان ساز و روشن بین سرداری به نام مارکوس وینیچیوس و شاهزاده خانمی از سرزمین لیژی به نام کالیناست،و در خلال این جریان اوضاع اجتماعی و سیاسی حاکم بر روم باستان در زمان حکمرانی نرون بیان میگردد.خواننده به خوبی در سیر داستان در می یابد که چگونه عشق به عنوان یکی از مظاهر زیبایی،سردار صاحب منصب و جاه و مقامی را از گذشته پر زرق و برق
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- تنها چیزی خوب است که پیام آور شادی باشد، پیام آور عشق و زیبایی و قدرت. اگر آنان مدعی هستند که بدی را با نیکی پاداش می دهند پس در برابر خوبی چه خواهند کرد؟ و اگر خوب و بد پاداشی همانند داشته باشد چرا باید مردمان خویشتن را برای خوب بودن رنجه سازند؟ آنان تمامی آنچه را مایه سعادت و آسایش ماست ناپسند می دانند؛ آنان عشق را گناه و زیبایی و قدرت و ثروت را گناه و مایه تباهی می شمارند. آنان می گویند پاداش نیکی های افراد را در آن دنیا؛ دنیایی که با مرگ و پس از آن آغاز می شود، خواهند داد. جهانی که از آغاز و انجامش بی خبریم. ایا خنده آورتر از این هم در گمان می گنجد؟ درست مانند آن که بگوییم سیاهی با سپیدی و روز با شب آغاز می گردد.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 711
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789640017166
قیمت چاپ ششم: 63,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»