خانه / کتاب‌ها / غلبه بر کمرویی /
تصویر کاور کتاب غلبه بر کمرویی
معرفی کتاب

غلبه بر کمرویی

غلبه بر کمرویی

اثری از پل ژاگو

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب غلبه بر کمرویی، با عنوان کامل "غلبه بر کمرویی، مطمئن استوار و پر جرأت شوید و اعتماد به نفس پیدا کنید"، درباره موضوعات راه و رسم زندگی، خجالت، اعتماد به نفس و توانایی های شخصی نوشته شده است.
پل کلمان ژاگو، در کتاب حاضر، به افراد خیلی خجالتی و کمرو، راهکارهایی را ارائه می‌کند که به کمک این راهنمایی ها و راهکارها، افراد خجل بتوانند با از میان برد
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

به اعتقاد نویسنده "کمرویی چاره ناپذیر نه وجود دارد و نه می‌تواند وجود داشته باشد"، به گفته پل ژاگو، او از زمان ۱۲ تا ۱۸ سالگی از بدترین نوع کمرویی رنج می برده و این مشکل، زندگی او را تحت تأثیر قرار داده بود، مدت زیادی طول نکشید که سرانجام راهکارهای غلبه بر آن را پیدا کرد و پس از به کار بستن آنها مشکل خود را برطرف کرده و پس از آن، با موفقیت، به مدت
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- تجربه های آزمایشگاهی و مشاهده ها تأیید می کنند که اگر شما تظاهر به غضبناک بودن بکنید، دیر نمی پاید که هیجانی درونی احساس خواهید کرد، اگر سر در گریبان و در افکار خود غوطه ور شوید، به زودی تمام خاطره های غم انگیز شما در ذهنتان زنده خواهد شد. یک ربع ساعت شمشیربازی، کشتی یا بوکس، روحیه اولیه مبارزه جویی را در شما بیدار خواهد کرد. اگر به شدت خشمگین هستید، آرام و شمرده سخن بگویید تا خیلی زود آرامش خود را بازیابید.
 • 2- برای کم رویی می‌توان هفت شعار به قرار زیر فراهم کرد: _ من آرام هستم _ من خود را نیرومند احساس می کنم _ من با اراده استوار نظر خود را بیان می‌کنم _ حضور هیچکس مرا تحت تاثیر قرار نمی دهد _ همه چیز آرام، همه چیز آشتی‌جویانه همه چیز شادی بخش است _ هر روز اعتماد به نفس من بیشتر می شود _ من در هر یک از مخاطبان خود نفوذ می کنم اعتماد به نفس کامل در برابر هر کس که باشد و اطمینان به خود بر پایه توانایی های شخصی برای پیروز شدن، دو ویژگی ضروری برای کسانی است که می خواهند برای همیشه از کمرویی رهایی یابند و از میان بن بست های زندگی مدرن، راه خود را پیدا کنند. این ویژگی‌ها را با کوشش می توان به دست آورد.

شناسنامه کتاب

نویسنده: پل ژاگو
ناشر: ققنوس
تعداد صفحات: 128
نوع جلد: نرم
قطع: رقعی
شابک: 9789643111199
قیمت چاپ اول: 2,200 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»