خانه / کتاب‌ها / آدم های سمی /
تصویر کاور کتاب آدم های سمی
معرفی کتاب

آدم های سمی

آدم های سمی

اثری از لیلیان گلاس

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب آدم های سمی، اثری نوشته ی لیلیان گلس است که اولین بار در سال 1995 به چاپ رسید. آدم هایی هستند که زندگیتان را سخت و غیرقابل تحمل می کنند؛ همسر، پدر و مادر، معشوق، دوست، رئیس، همکار یا حتی افرادی که با آن ها تجارت می کنید. آن ها می توانند احساسی از سرخوردگی و بی ارزشی را در شما به وجود آورند و باعث فشارهای عاطفی و جسمانی زیادی شوند. دکتر لیلیان
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب آدم‌های سمی به حضور آدم‌هایی در زندگی می‌پردازد که در نبود آن‌ها شرایط بهتر رقم می‌خورد ولی بنا به شرایطی این افراد در سراسر زندگی همه‌ی ما حضور دارند. او به این آدم‌ها، سمی می‌گوید زیرا از دیدن پیشرفت و موفقیت در زندگی سایرین خوشحال نمی‌شوند و تلاش می‌کنند تا بقیه را از رسیدن به موفقیت بازدارند. این افراد با زدن حرفایی گستاخانه و رفتاری دو رو
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- اگرچه نظام دلبستگی در لوح ژنتیکی و در بخش سخت افزار مغز قرار دارد، نرم افزار آن تجربیات خود کودک است. تجربه نیز بخش های متفاوتی دارد. بخشی مسئول فعال کردن سلول های عصبی در تجربه ی محیط است و از محرکات بیرونی تاثیر می پذیرد، و دیگری مرتبط با محرکات دنیای درون است که ذهن خود خالق آن هاست و گاه به صورت تخیلی از تجربیات قبلی، موجب تحریکات تازه می شود.
 • 2- برقراری روابط بد و غلط به مثابه ی دانه کاشتن در شوره زار است. رابطه ی بد مانند خاک بد است که مانع رشد هر یک از طرفین می شود. روابط بد و سمی باعث بروز عصبانیت، سرخوردگی، افسردگی، و تشویش خاطر است.

شناسنامه کتاب

ناشر: درسا
تعداد صفحات: 376
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786003360211
قیمت چاپ دوازدهم: 47,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»