خانه / کتاب‌ها / تنبلی بسه /
تصویر کاور کتاب تنبلی بسه
معرفی کتاب

تنبلی بسه

تنبلی بسه

اثری از گری جان بیشاپ

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب تنبلی بسه یا انجامش بده اثر «گری جان بیشاب» است. او در کتاب خودت را به فنا نده مردم را تشویق میکند که توصیه هایش را عملی کرده و از این طریق زندگیشان را بهبود ببخشند.

در واقع بیشاب میداند که برای داشتن قدم بعدی و انجام کارهای لازم میتواند چقدر سخت باشد. انجامش بده یا تنبلی بسه همان نیروی محرکی است که نیاز دارید تا به جلو حرکت کنید و زندگی را
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

گری جان بیشاب در کتاب های قبلی اش الهام بخش افراد بسیاری بوده تا برای رسیدن به آنچه می خواهند دست به اقدام بزنند و زندگی رو به زوال خود را نجات دهند. او از طریق 7 مرحله مثل: من برای پیروزی برنامه ریزی شده ام، یا من از عدم قطعیت استقبال می کنم و یا هیچ انتظاری ندارم اما همه چیز را می پذیرم به میلیون ها آدم کمک کرده تا از همه محدودیت هایی که اشخاص بر
ادامه متن

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 104
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786226395458
قیمت چاپ اول: 25,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»