خانه / کتاب‌ها / کلاغی که با خدا حرف زد /
تصویر کاور کتاب کلاغی که با خدا حرف زد
معرفی کتاب

کلاغی که با خدا حرف زد

کلاغی که با خدا حرف زد

اثری از کریستوفر فاستر

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب کلاغی که با خدا حرف زد نوشته کریستوفر فاستر با ترجمه مینا علا، توسط انتشارات ققنوس به چاپ رسیده است.

خلاصه‌ای از کتاب

«کلاغی که با خدا حرف زد‌» داستان جذابی است از زندگی کلاغ‌ها.
این کتاب داستان زندگی کلاغ جوانی به نام جاشوا، است که به عقیده ی او زندگی چیزی جز خوردن و خوابیدن و خوشحالی نیست. او سعی می کند تا شادی های ظاهری گولش ندهند. جاشوا سفرش را شروع می کند و با همت و پشتکاری که دارد، تلاش می کند به آنچه می خواهد برسد.
او یاد می گیرد برای رسیدن به آرامش قلب
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- صبح غالبا هوا بارانی بود.توده ای از ابر خاکستری مچاله هنوز بر فراز دره بود، اما ظاهرا بر روحیه سه کلاغ جوان شاد و شنگول که بی پروادر پی ماجراجویی های پر خطرشان می رفتند هیچ اثری نداشت.
 • 2- شب به زودی سراسر جنگل را فرا گرفت. قورباغه‌های برکه آواز جمعی خود را شروع کردند. چند زاغچه مدت کوتاهی روی درخت مجاور با هم مشاجره کردند. جغدی در فاصله‌ای دوردست می‌خواند. از دور صدای گرگ می‌آمد. آخرین فکر سام، وقتی به خواب فرو می‌رفت، این بود که هنوز برای جوجه‌هایشان اسم انتخاب نکرده‌اند. با خود گفت: «باید فردا صبح در این باره صحبت کنیم.» پلک‌های سام به آرامی بسته شدند و او کلاغ‌وار تبسم کرد، همان لحظه اسمی از خاطرش گذاشت؛ اسمی برای آن جوجه‌ای که باعث افکار گوناگون، پیش‌بینی و هیجان او شده بود. جآشوا. او را جآشوا می‌خواندند، و این نام پدربزرگ سام و همسر اسمرالدا بود. جآشوا نام خوبی برای قهرمان بود، مگر نه؟

شناسنامه کتاب

ناشر: ققنوس
تعداد صفحات: 159
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789643116606
قیمت چاپ دوم: 8,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»