خانه / کتاب‌ها / رئیس جمهور گم شده است /
تصویر کاور کتاب رئیس جمهور گم شده است
معرفی کتاب

رئیس جمهور گم شده است

رئیس جمهور گم شده است

اثری از بیل کلینتون

دسته بندی

معرفی کتاب

رئیس جمهور گم شده است، رمانی سیاسی و معمایی از بیل کلینتون رئیس‌جمهور اسبق آمریکا و جیمز پترسون نویسنده سرشناس آمریکایی است. این اثر در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های داستانی آمازون، نیویورک‌تایمز و وال‌استریت ژورنال بوده است.
همکاری بیل کلینتون برای نوشتن اولین اثر هنری‌اش با جیمز پترسون نویسنده محبوب، سرشناس و پردرآمد امریکایی که در دهه گذشته ۷۰۰ میلی
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

این رمان درباره ناپدید شدن ناگهانی رئیس‌جمهور آمریکا است و اطلاعاتی داخلی از کاخ سفید و رازهای پشت پرده آن به خواننده می‌دهد. اطلاعاتی که تنها یک رئیس‌جمهور از آن‌ها خبر دارد.

زمزمه‌هایی از حمله سایبری در کاخ ریاست جمهوری به گوش می‌رسد و همه از وجود جاسوسی در کابینه دولت حرف می‌زنند، حتی خود رئیس‌جمهور هم جزء مظنونین است؛ اما مدتی بعد، ناگهان رئیس
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- «دنیایی را که به ما ارث رسیده بود خوب می‌شناختم. ما هم در این رؤیا نبودیم که همه چیز را درست کنیم. هنوز هم وقتی شب‌ها سرم را روی بالش می‌گذارم، وقتی روز سختی را گذرانده‌ام. ذهنم به سمت رؤیاهائی کشیده می‌شود که بتوانم گام‌های عظیمی در راه ایجاد امنیت ملی بردارم. به ارتباطات خارجی، رفاه همگانی، مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی و عدالت حقوقی فکر می‌کنم و در این رؤیاها غرق می‌شوم.»

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 472
نوع جلد: گالینگور
قطع: رقعی
قیمت چاپ اول: 58,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده عبدالرضا سالار بهزادی
  عبدالرضا سالار بهزادی
  « عبدالرضا سالار بهزادی مترجم ایرانی در سال ۱۳۲۹ در شهر بم متولد شد. او فارغ‌التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی روابط بین‌الملل است.
  از ترجمه‌های عبد
  ...»
 • تصویر نویسنده شقایق دهقان نیری
  شقایق دهقان نیری
  « فاطمه دهقان" که با نام «شقایق دهقان‌نیری» می‌نویسد، دانش آموخته کارشناسی روانشناسی و داستان‌نویس جوان یزدی است. فاطمه دهقان این سال ها بر نوشتن تمرکز ...»
 • تصویر نویسنده رضا فرخ فال
  رضا فرخ فال
  « رضا فرخ فال متولد سال 1328 نویسنده، مترجم و ویراستار ایرانی است. رضا فرخ فال از جمله نويسندگاني است که نخستين داستان‌هايش را در جنگ اصفهان به چاپ رسان ...»
 • تصویر نویسنده میلاد شیروانی
  میلاد شیروانی
  « میلاد شیروانی مترجم ایرانی است. او آثاری در حوزه‌ی موفقیت و روانشناسی ترجمه و به مخاطبان عرضه کرده است. از ترجمه های میلاد شیروانی می توان به: نیروی ج ...»
 • تصویر نویسنده دیوید کریستین
  دیوید کریستین
  « دیوید گیلبرت کریستین (متولد 30 ژوئن 1946) ، مورخ و محقق تاریخ روسیه ، به دلیل تدریس و ترویج رشته نوظهور تاریخ بزرگ مشهور شده است. در سال 1989 او شروع ...»