خانه / کتاب‌ها / روانشناسی رنگها /
تصویر کاور کتاب روانشناسی رنگها
معرفی کتاب

روانشناسی رنگها

روانشناسی رنگها

اثری از ماکس لوشر

دسته بندی

معرفی کتاب

كتاب روانشناسی رنگها نوشته ی دکتر لوشر، علاوه بر جنبه سرگرمی و تفریحی می تواند جنبه پژوهشی نیز داشته باشد.
،لوشربرای این ابداعش بادریافت اطلاعات اولیه شخصیتی ازصدهانفر،این تست رارویشان اجراکرد،یعنی میخواست بداندکه فلات تیپ شخصیتی به چه رنگهایی تمایل دارد،بدینوسیله بوداین تست راسروسامان داد وبعنوان یک تست شخصیتی به جهان عرضه کرد وبنام خودش معروف شد.
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

در این کتاب هشت کارت رنگی اسرار خط مشی فکری و رفتار شما را نشان می دهد . آنها می توانند به طور صحیح شخصیت شما را تجزیه کنند. هیجان و عوامل فشار عصبی را تعیین نمایند و شما را در انتخاب دوست یا همسر راهنمایی نمایند.آزمایش های دکتر لوشر علیرغه سهولت و سرعت یک تست روان شناسی است. روانکاوان ، روان شناسان و افرادی که به واسطه ی شغل خود با انگیزه ها و صفا
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- پاره ای از معانی روانشناسی و فیزیولوژی رنگ ها خاکستری: گوشه گیری، عدم فعالیت و بی تفاوتی آبی: نیاز به آرامش کامل و خوشنودی خاطر و علاقه زیاد به دوستان و نزدیکان سبز: پشت کار و استقامت، قدرت اراده، غرور و بلند پروازی قرمز: داشتن آرزوهای بسیار، شور و شوق زندگی، تهور و قدرت اراده زرد: پیشرفت بلامانع، امید به حل مشکلات زندگی بنفش: روحیه شاعرانه و رومانتیک، دوستدار هنر و زیبایی، متکی بودن به دیگران قهوه ای: نیاز شدید به آسایش جسمی و روحی، فعال، علاقه بسیار زیاد به خانواده سیاه: بی‌علاقگی به زندگی، نفی هر چیز، بدبینی، ناباوری و لجبازی.
 • 2- ترجیح دادن رنگی به رنگ دیگر، به موقعیت های زمانی بستگی دارد. اگر انتخاب ما یک لباس مهمانی یا کاغذ دیواری برای سالن نشیمن و یا نقاشی قفسه بندی های آشپزخانه باشد، رنگ انتخاب شده ما نه فقط تابع نیازهای روحی و جسمی ما است، بلکه باید زیبائی مسئله را هم در نظر گرفت که آیا فلان لباس به فلان رنگ و یا فلان بدن مناسب است یا خیر؟ کاغذ دیواری چه حالتی به اسباب خانه می دهد؟ و نظایر آن.

شناسنامه کتاب

نویسنده: ماکس لوشر
ناشر: درسا
تعداد صفحات: 288
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789646104075
قیمت چاپ سی و یکم: 24,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»