خانه / کتاب‌ها / رازهایی درباره مردان /
تصویر کاور کتاب رازهایی درباره مردان
معرفی کتاب

رازهایی درباره مردان

رازهایی درباره مردان

اثری از باربارا دی آنجلس

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب رازهایی درباره مردان نوشته‌ی باربارا دی آنجلیس برای نخستین بار در سال 1991 منتشر شد. این کتاب در دسته کتاب‌های روانشناسی با موضوع تفاوت‌های جنسی و روابط بین اشخاص است.نویسنده در این کتاب از رازهای مردان پرده برمی‌دارد و به خانم‌ها نشان می‌دهد چگونه می‌توانند همسری ایده‌آل برای مردشان باشند.

نویسنده این کتاب باربارا دی آنجلیس در ابتدای کتاب می
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

باربارا در کتاب رازهایی درباره مردان توضیح می دهد؛ اگر چه دنیا مدام در حال تغییر است و هر کدام از ما نیز خصوصیات اخلاقی مان تغییر می کند، اما این موضوع بسیار مهم است که برای داشتن موفقیت با مرد زندگی مان قبل از هر چیز باید ماهیت مردانه و اخلاق او را بشناسیم.
در این کتاب یاد می گیرد، به جای اینکه تمام عمر خود را به گله و شکایت کردن درباره مردان بگذ
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- به عنوان یک زن در رابطه با مردان سه حق انتخاب بیشتر ندارید: انتخاب اول: می توانید از دست آن ها به خاطر این که شما را به شدت عصبانی کرده اند، ناراحت شوید و تمام وقت خود را به نق زدن و گله وشکایت از آنان بگذرانید. ( این ممکن است برای چند ساعت تفریح خوبی باشد، اما بعد از چند سال جاذبه خود را از دست می دهد. ) انتخاب دوم: می توانید آن ها را برای همیشه کنار بگذارید و برای خودتان یک سگ پشمالوی خوشگل بخرید. ( این راه حل آسان تر بوده و تلاش کمتری هم می خواهد، اما زیاد ارضاء کننده نیست. ) انتخاب سوم: می توانید تصمیم بگیرید تا آن جا که در توان دارید، در مورد آن ها بیاموزید تا بتوانید روابط بهتری که استحقاق آن را نیز دارید، بیافرینید.
 • 2- شما یک چیز می گویید، آن ها چیز دیگری می فهمند. شما سعی در بیان و ابراز کنجکاوی خود دارید، آن ها این تلاشتان را با انتقادی گزنده اشتباه می پندارند. هنگامی که به ارتباط آن ها با خودتان خیره می شوید، تفاوت های میان شما و آن ها به مراتب بزرگتر جلوه می کند. اجزاء گونه شما چنین عادت کرده اند که تشریک مساعی را ارزش نهاده و با احساس بودن را قدر بدانند، اما ظاهرا این موجودات در رقابت دایمی با یکدیگر هستند. شما چنین آموزش دیده اید که احساسات خود را با یکدیگر در میان بگذارید، اما مردها این گونه هستند که سخت کار می کنند و احساساتشان را از یکدیگر پنهان می نمایند. شما هرچه بیشتر در کنار آن ها می مانید، غیر معمول بودن آن ها باعث دلسردی هرچه افزون تر می شود.
 • 3- تمامیت خواهی یک ویژگی مشترک بین همه خانم هاست. همه ی آن ها تنها می خواهند که همسرشان برای آن ها باشد و بی حد و مرز آن ها را دوست داشته باشد. باربارا دی آنجلیس در کتاب رازهایی درباره مردان از رازهایی پرده برداری می کند که هر زنی باید آن را بداند و به آن عمل کند. این کتاب برای همه مناسب است از زوج های که به تازگی ازدواج کرده اند تا افرادی که چندین سال از زندگی مشترکشان می گذرد.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 383
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789645885593
قیمت چاپ بیست و ششم: 53,900 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»