خانه / کتاب‌ها / جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند /
تصویر کاور کتاب جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند
معرفی کتاب

جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند

جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند

اثری از دلیا اونز

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند نوشته ی دلیا اونز، از پرفروش ترین آثار سال 2018 و 2019 به شمار می رود و داستان جنایی و جذاب دختری است که اعضای خانواده اش او را در سنین خردسالی رها کرده اند تا تنهایی، در دل طبیعت بکر کارولینای شمالی، با پدر کج خلقش زندگی کند. جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند به مدت 45 هفته در صدر لیست پرفروش ترین کتاب های جهان ب
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

دلیا اونز در کتاب جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند، با نثری روان و جذاب، سرگذشت دختری را روایت می‌کند که همراه با پدرش، در حاشیهٔ یک مرداب در طبیعت بکر کارولینا زندگی می‌کند. زندگی کیا کلارک در گذر است. همه او را به اسم دختر مرداب می‌شناسند و او هم ارتباطات خاص خودش را دارد. با طبیعت محشور است و می‌تواند به راحتی با گیاهان و حیوانات ارتباط برقرار کن
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- صبحی در ماه آگوست که بسیار گرم بود، هوای مرطوب مرداب ، بلوط ها و کاج ها را با مه مهار کرد. تکه های نخل به طور غیر معمول ساکت بودند. کایا که فقط شش سال داشت، صدار بسته شدن درب توری دار را شنید. روی چهارپایه ایستاد، شستن سنگریزه ها از ظرف را متوقف کرد و آن را روی گونی های فرسوده گذاشت. هیچ صدایی بجز صدای نفس های او شنیده نمی شد. چه کسی کلبه را ترک کرد؟ مامان نبود، او هیچ وقت در را بهم نمی کوفت. اما وقتی کایا به سمت ایوان دوید، مادرش را در یک دامن بلند قهوه ای، با جای رد گاز بر روی قوزک پایش، به طوری که به سمت جاده ی شنی با کفش پاشنه بلند میرفت، دید.

شناسنامه کتاب

نویسنده: دلیا اونز
ناشر: آموت
تعداد صفحات: 488
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786003840867
امتیاز گودریدز: 4.51
قیمت چاپ سوم: 65,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده احمد کسروی
  احمد کسروی
  « احمد کسروی متولد سال 1269 ش است. او در جوانی آراء تجددطلبانه پیدا کرد و در زمان وزارت داور در عدلیه‌ رژیم رضاشاه، مدتی به عنوان دادستان تهران به کار م ...»
 • تصویر نویسنده اویگن روگه
  اویگن روگه
  « اویگن روگه، زاده ی 24 ژوئن 1954، نویسنده، مترجم و کارگردان آلمانی است.روگه پس از مطالعه ی ریاضیات در دانشگاه هامبولت، به عنوان محقق در آکادمی علوم آلم ...»
 • تصویر نویسنده اسلاوی ژیژک
  اسلاوی ژیژک
  « اِسلاوُی ژیژِک (زادهٔ ۲۱ مارس ۱۹۴۹) فیلسوف، روان‌کاو، نظریه‌پرداز، جامعه‌شناس، منتقد فرهنگی و سیاست‌مدار اسلوونیایی است. او در لیوبلیانا به دنیا آمد و ...»
 • تصویر نویسنده رضا کیانیان
  رضا کیانیان
  « رضا کیانیان متولد ۲۹ خرداد ماه سال ۱۳۳۰ در تهران میباشد. او دومین فرزند خانواده و دارای ۴ برادر و دو خواهر میباشد. او در سال ۱۳۵۵ از دانشکده هنر‌های ز ...»
 • تصویر نویسنده مژگان کلهر
  مژگان کلهر
  « مژگان کلهر ویراستار ، نویسنده و مترجم ادبیات کودک و نوجوان در سال ۱۳۵۰ در تهران زاده شد. وی در رشتهٔ مترجمی زبان انگلیسی، تحصیل کرده است. مژگان کلهر ا ...»