خانه / کتاب‌ها / مجموعه اشعار ویلو /
تصویر کاور کتاب مجموعه اشعار ویلو
معرفی کتاب

مجموعه اشعار ویلو

مجموعه اشعار ویلو

اثری از ایمان احمدی

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب مجموعه اشعار ویلو نوشته‌ی ایمان احمدی، را انتشارات آوای آرامش به چاپ رسانده است. این کتاب در سال ۱۳۹۸ به چاپ رسیده است.
قسمتی از این مجموعه اشعار شامل اشعاری به زبان لری است.

جملاتی از متن کتاب

 • 1- فریادرس هستی در عمق نهان هایی/ غم محو شود در جان آن دم که تو با مایی/ رخساره چو بر تابی از دیدن روی ما / دانیم که در پرده از رنج دل آگاهی/ حتی اگر تقدیر چون شام سیه باشد/ از پرتو مهر تو روشن شود هر راهی/ خشکیده اگر لبها در دام بیابانها/ چون ابر پر از باران بر ما فرود آیی/ بشکست اگر کشتی از سیلی دریاها/ پیداست که بر امواج چون ساحل دریایی/ نیک است، دعای تو هر لحظه هر جایی/ این وصف، نشانی بود از شان تو در شاهی/ ویلو به تماشایش بنشین که بعد از تو/ هرگز نخواهی یافت دلبری به این ماهی

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 175
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 8826332622978
قیمت چاپ اول: 35,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده احمد کسروی
  احمد کسروی
  « احمد کسروی متولد سال 1269 ش است. او در جوانی آراء تجددطلبانه پیدا کرد و در زمان وزارت داور در عدلیه‌ رژیم رضاشاه، مدتی به عنوان دادستان تهران به کار م ...»
 • تصویر نویسنده اویگن روگه
  اویگن روگه
  « اویگن روگه، زاده ی 24 ژوئن 1954، نویسنده، مترجم و کارگردان آلمانی است.روگه پس از مطالعه ی ریاضیات در دانشگاه هامبولت، به عنوان محقق در آکادمی علوم آلم ...»
 • تصویر نویسنده اسلاوی ژیژک
  اسلاوی ژیژک
  « اِسلاوُی ژیژِک (زادهٔ ۲۱ مارس ۱۹۴۹) فیلسوف، روان‌کاو، نظریه‌پرداز، جامعه‌شناس، منتقد فرهنگی و سیاست‌مدار اسلوونیایی است. او در لیوبلیانا به دنیا آمد و ...»
 • تصویر نویسنده رضا کیانیان
  رضا کیانیان
  « رضا کیانیان متولد ۲۹ خرداد ماه سال ۱۳۳۰ در تهران میباشد. او دومین فرزند خانواده و دارای ۴ برادر و دو خواهر میباشد. او در سال ۱۳۵۵ از دانشکده هنر‌های ز ...»
 • تصویر نویسنده مژگان کلهر
  مژگان کلهر
  « مژگان کلهر ویراستار ، نویسنده و مترجم ادبیات کودک و نوجوان در سال ۱۳۵۰ در تهران زاده شد. وی در رشتهٔ مترجمی زبان انگلیسی، تحصیل کرده است. مژگان کلهر ا ...»