خانه / کتاب‌ها / پایان رابطه /
تصویر کاور کتاب پایان رابطه
معرفی کتاب

پایان رابطه

پایان رابطه

اثری از گراهام گرین

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب پایان رابطه اثر گراهام گرین داستانی از عشق و نفرت است. ویژگی سبک گرین در کتاب پایان رابطه استفاده از جملات کوتاه، روشن، صریح و کوبنده است که باعث می‌شود خواننده آنچه را که نویسنده می‌خواهد به‌راحتی متوجه شود، اما برای فهم پژواک‌های ژرف‌تر داستان باید درنگ کند. احمد علیقلیان کتاب پایان رابطه را به فارسی ترجمه و انتشارات نشر نو آن را به چاپ رسان
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

گراهام گرین در کتاب پایان رابطه داستان عشقی پرشوری را روایت می‌کند. دنیایی که نویسنده در این کتاب خلق کرده بسیار به دنیای واقعی شباهت دارد، دنیایی آکنده از کانون‌های شر اخلاقی درست همانند دنیای واقعی آکنده از بوی گند. در رمان پایان رابطه که رمانی کاتولیک به‌شمار می‌رود، دین بخشی از قلمرو تاریک داستان است. ظاهر کتاب پایان رابطه دربردارنده داستانی با
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- احساس ناراحتی را خیلی راحت تر از احساس خوشی می توان انتقال داد. به نظر می رسد که ما در بدبختی ها، از هستی مان آگاه می شویم، اگرچه ممکن است در قالب خودبینی بزرگی بروز کند.
 • 2- هیچ داستانی آغاز یا پایان ندارد: ما به دلخواه لحظه ای از یک زندگی را انتخاب می کنیم و از آنجا به گذشته یا آینده نگاه می کنیم.

شناسنامه کتاب

ناشر: نو
تعداد صفحات: 248
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786004900331
قیمت چاپ دوم: 35,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»