خانه / کتاب‌ها / کی صفر /
تصویر کاور کتاب کی صفر
معرفی کتاب

کی صفر

کی صفر

اثری از دان دلیلو

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب «کِی صفر» اثری است از دان دلیلو که سهیل سمّی به فارسی برگردانده و انتشارات چترنگ آن را در ۲۵۶ صفحه منتشر کرده است.
این رمان مضمونی فلسفی و روان‌شناسانه دارد و موضوع آن جاودانگی است. دلیلو یکی از نویسندگان مطرح پست مدرن آمریکا است که توانسته بالغ بر بیست و پنج جایزه معتبر جهانی را از آن خود کند. محتوای آثار او عموما جنگ‌های اتمی، عصر دیجیتالی،
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

داستان هنگامی آغاز می شود که همسر جوان راس لاکهارت، میلیاردر شصت ساله، بیمار شده است و خانواده ی لاکهارت دچار بحرانی جدی می شود. راس از مدت ها پیش در مجموعه ای مخفی که به نحوی به مقابله با مرگ می پردازد، سرمایه گذاری کرده است. آن ها بدن های بیمار را تا زمانی که علم به درجه ای برسد که بتواند او را به زندگی برگرداند منجمد می کنند. بیماری آرتیس بهانه
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- گاهی تو یه اتاق تاریک چشمامو می‌بندم. وارد اتاق میشم و چشمامو میبندم. یعنی این تسلیم شدن در برابر تاریکیه؟ نمی‌دونم چیه. یعنی یه جور انطباقه؟ اجازه دادن به تاریکیه تا حدود و ثغور موقعیت رو تعیین کنه؟ این چیه؟… یعنی با مضاعف کردن تاریکی خودمو محک می‌زنم؟
 • 2- به وضوح یادمه که چی تو فکرم بود، با خودم فکر می‌کردم یعنی چهره حقیقی دنیا همینه، این واقعیتیه که ما دیدنش رو یاد نگرفتیم؟ این فکر بعدا به ذهنم نرسید، مال همون لحظاته. یعنی حیوونا جهان رو همین طوری میبینن؟ در همون لحظات اول که از پنجره به بیرون خیره شده بودم و نوک درختا و آسمون رو می‌دیدم به همین فکر بودم. یعمی این همون جهانیه که حیوونا توانایی دیدنشو دارن؟ جهانی که متعلق به قوش هست، متعلق به ببرها در دنیای وحش.

شناسنامه کتاب

نویسنده: دان دلیلو
ناشر: چترنگ
تعداد صفحات: 256
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786008066514
قیمت چاپ دوم: 30,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»