خانه / کتاب‌ها / به خاطر خواهرم /
تصویر کاور کتاب به خاطر خواهرم
معرفی کتاب

به خاطر خواهرم

به خاطر خواهرم

اثری از جودی پیکولت

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب "به خاطر خواهرم" نوشته "جودی پیکولت" می باشد که از چالش های یک خانواده که از بیماریی رنج میبرند صحبت می کند.

رمان به خاطر خواهرم، برخی از مباحث مهم اخلاقی را مطرح می کند و داستان مبارزات یک خانواده برای بقا به هر قیمتی است.

خلاصه‌ای از کتاب

آنا دختری که عمل های جراحی زیادی انجام داده، در حالی که فقط سیزده سال از زندگیش را گذرانده است. او خواهری دارد به نام کیت که سرطان خون دارد و از بچگی تا با حال با این بیماری زندگیش سپری شده است. آنا به علت اینکه خواهرش بیمار است، مجبور است هر چیزی را که می خواهد به او بدهد در واقع پدر و مادر آنا به او حق انتخاب نداده اند.
تا اینکه روزی، پدر و مادرش
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- توی اولین خاطره سه سالمه و دارم سعی میکنم خواهرم را بکشم. بعضی وقت ها این قدر واضح یادم می آد که خارش دستم رو از روی بالشی و نوک تیز دماغ خواهرم رو کف دستم حس میکنم. هیچ شانسی در مقابل من نداشت، با این حال باز موفق نشدم، بابام اومد داخل اتاق ، بیدار شده بود چیزی بخوره. اون شب خواهرم رو نجات داد. من رو برگردوند توی تختم و گفت: «این اتفاق دیگه هیچ وقت نباید بیفته.» بزرگ تر که شدیم، انگار من وجود نداشتم، مگه توی مسائلی که به خواهرم ارتباط پیدا میکرد. وقتی روبه روم اون سمت اتاق خوابیده بود، نگاش میکردم، سایه بلندی تخت هامون رو به هم می رسوند. راه های پیش روم می شمردم: سم ریختن توی غذاش، نگه داشتن سرش زیر آب، اصابت، صاعقه، و...

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 408
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786007845974
امتیاز گودریدز: 4.7
قیمت چاپ دوم: 54,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»