خانه / کتاب‌ها / زندگی دوم /
تصویر کاور کتاب زندگی دوم
معرفی کتاب

زندگی دوم

زندگی دوم

اثری از اس.جی. واتسون

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب زندگی دوم ، رمانی است جذاب و پرفروش از اس.جی.واتسون بریتانیایی که توسط مترجم توانمندی ، شقایق قندهاری به فارسی ترجمه و انتشار یافته است. این رمان از ابتدای انتشار مورد استقبال قرار گرفت بطوریکه در لیست پرفروشترین های نیویورک تایمز قرار گرفت.

خلاصه‌ای از کتاب

زندگی دوم" داستان شخصی به اسم جولیا است که زندگی عالی با همسرش هیو و فرزند خوانده شان دارد تا اینکه یک حادثه همه چیز را تغییر می دهد. خواهرش کیت در یک حمله ظاهرا تصادفی در پاریس به قتل رسیده و به نظر می رسد پلیس در تحقیقات آنها گیر کرده است. جولیا تصمیم می گیرد به تنهایی از این قتل را پیگیری کند و در می یابد که خواهرش برای ملاقات با افراد غریبه از
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- چشم‌هایم را می‌‌بندم و تا جایی که در توانم هست، نفس عمیقی می‌کشم. روی پر کردن ریه‌هایم متمرکز می‌شوم و شانه‌هایم را صاف می‌کنم. در حالی که نفسم را بیرون می‌دهم، حس می‌کنم نگرانی و فشار عصبی، که در وجودم بود، دود شده و به هوا رفته است. به خودم می‌گویم: هیچ دلیلی ندارد نگران باشی، من مرتب به اینجا می‌آیم تا دوستانم را ببینم و با آنها نهار بخورم، در جریان برنامه آخرین نمایشگاه‌ها قرار بگیرم، و در برنامه سخنرانی‌ها حضور داشته باشم.
 • 2- به آخرین تماس تلفنی خواهرم، کیت، فکر می کنم. ساعت دو نیمه شب بود؛ و برای او که ساکن پاریس است، حتی دیرتر هم بود. صدایش غیرعادی بود. حدس می زنم مست بود. می خواهد کانر را پس بگیرد. او متوجه نیست که چرا من اجازه نمی دهم کانر پیش او باشد. این منصفانه نیست و در ضمن، او تنها کسی نیست که فکر می کند من و هیو خودخواه هستیم و رفتارمان قابل تحمل نیست.
 • 3- من کشف کردم که شیفته و شیدای خواهرم هستم، و با وجود اختلاف سنی بین مان مثل دو قلوها خیلی به هم نزدیک شدیم؛ به طوری که ارتباط روحی و عاطفی واقعاً عمیقی میان ما دو نفر شکل گرفت.

شناسنامه کتاب

ناشر: آموت
تعداد صفحات: 560
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786003840195
امتیاز گودریدز: 3.26
قیمت چاپ هفتم: 75,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»