خانه / کتاب‌ها / سکوت /
تصویر کاور کتاب سکوت
معرفی کتاب

سکوت

سکوت

اثری از سوزان کین

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب سکوت اثر سوزان کین با ترجمه درسا عظیمی است؛ موضوع این کتاب؛ قدرت درون‌گراها در جهانی که از سخن گفتن نمی‌ایستد» کتابی است که در سال ۲۰۱۲ توسط نویسنده امریکایی «سوزان کین» نوشته شده است. وی در این کتاب اشاره می‌کند که جهان و عصر مدرن امروزی چگونه «درون‌گرایی» را به عنوان «کم‌رویی» یا یک ضعف شخصتی قلمداد کرده و از ارزش‌ها و قابلیت‌های آن چشم پوشی
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب سکوت، معرفِ قدرتِ خویشتن‌نمایی است در دنیایی که نمی‌تواند دست از حرف زدن برداشته و سکوت پیشه کند. شناخت بیشتر درباره انسان‌ها و شخصیت‌های متفاوت آن‌ها، به ما این امکان را می‌دهد که در رویارویی با افرادِ مختلفِ جامعه، بهترین رفتار‌ها و بازخورد‌ها را به ثمر برسانیم. براساسِ آمار، حداقل یک‌سوم افرادی که ما می‌شناسیم درونگرا هستند؛ لذا نویسنده، سو
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- فراموش نکنیم که انسانهایی که معمولا ساکت هستند و در خودشان فرو می روند به یک صفت خوب هم شناخته می شوند: اهل تفکر بودن.
 • 2- فرهنگ ما، زندگی به عنوان برون گرا را یک حسن می داند. ما سیر و سیاحت های درونی و جست و جوی مرکز و درون خود را نفی می کنیم. بنابراین خودمان را گم کرده ایم و باید دوباره پیدایش کنیم.
 • 3- روان شناسان اغلب تفاوت بین خلق و خو و شخصیت را مورد بحث قرار می دهند. خلق و خو، به الگوهایی ذاتی و بیولوژیکی رفتاری و احساسی اطلاق می شود که در دوران نوزادی و اوایل کودکی قابل مشاهده هستند. اما شخصیت یک اختلاط پیچیده است که در اثر نفوذ فرهنگی و تجربیات شخصی بروز می کند. برخی می گویند که خلق و خو پایه و شالوده و شخصیت خود، ساختمان اصلی است.

شناسنامه کتاب

نویسنده: سوزان کین
ناشر: البرز
تعداد صفحات: 384
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789644428982
امتیاز گودریدز: 4
قیمت چاپ هشتم: 65,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»