خانه / کتاب‌ها / قدرت هوش جسمانی /
تصویر کاور کتاب قدرت هوش جسمانی
معرفی کتاب

قدرت هوش جسمانی

قدرت هوش جسمانی

اثری از تونی بوزان

معرفی کتاب

«قدرت هوش جسمانی» کتابی از تونی بوزان درباره یک ویژگی بدن انسان به نام هوش جسمانی است.هوش جسمانی توانایی شما برای فهم، دوست داشتن و تغذیهٔ بدنتان و به‌کارگیری آن با بالاترین کارایی است.هنگامی که هوش جسمانی داشته‌باشید ارتباط بین مغز و بدن خود را و نیز درستی رابطهٔ مغز سالم‌ـ بدن سالم و بدن سالم‌ـ مغز سالم را درک خواهید کرد.

خلاصه‌ای از کتاب

هوش جسمانی فقط در داشتن قدرت عضلانی و تناسب اندام نیست. در برخورداری از قدرت و برازندگی ذهن است كه می‌تواند جسمی را كه فقط متناسب است، به انجام شاهكارهایی كه مستلزم نیرو و قدرت بیشتر است وادارد. اگر هوش جسمانی داشته باشید، می‌توانید، هر ورزشی را كه بخواهید انجام دهید و هر قدر جسمتان متعادل‌تر و متناسب‌تر شود، مغزتان متعادل‌تر و از نظر ذهنی متناسب‌ت
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- همان گونه که دانشمندان فضایی به کشف سیستم‌های جدید بزرگ و ساختارهای زیبا در جهان مشغول‌اند، علم زیست‌شناسی هم به کشف سیستم‌های جدید حیرت‌آور در بدن ما مشغول است. یکی از این سیستم‌های معجزه‌آسا، سیستم ایمنی بدن شماست. برای داشتن تصوری از توان و اندازه‌ی ارتش‌های سیستم ایمنی خود همه‌ی سربازانی را که در هر جنگی در تاریخ بوده‌اند با هر نیروی نظامی که در کتب و فیلم‌های علمی و تخیلی در موردشان کتاب نوشته شده یا به تصویر کشیده شده بر هم بیفزایید و به یک ارتش فراکهکشانی تبدیل کنید. چنین ارتشی در مقایسه با سیستم ایمنی شما و تریلیون‌ها جنگجوی آن، ‌که برای حفاظت از شما مبارزه می‌کنند، رنگ می‌بازد چه از نظر تعداد و چه از نظر تجهیزات نظامی! شما رهبر هستید و به رهبری خارق‌العاده‌ی خود و مراقبت دائم نیاز دارید تا از جنگجویان خود با حداکثر توانایی‌شان برای دفاع از شما استفاده کنید. جنبه‌ی اصلی سیستم ایمنی شما، سیستم لنفی شماست. خونِ این سیستم، مایع لنفی، نیروی چندین‌ تریلیونی را در بدن شما به جریان می‌اندازد. شریان‌ها، وریدها و مویرگ‌های لنفاوی تقریباً به موازات سیستم گردش خون شما در اندام کار می‌کنند، آن‌ها شریان‌ها را دنبال کرده و مانند شاخه‌های ظریف تاک (مو)، شبکه‌ای اطراف آن‌ها تشکیل می‌دهند.

شناسنامه کتاب

نویسنده: تونی بوزان
تعداد صفحات: 296
نوع جلد: شومیز
قطع: خشتی
شابک: 9786006895437
قیمت چاپ اول: 13,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»