خانه / کتاب‌ها / چاق ها به بهشت نمی روند /
تصویر کاور کتاب چاق ها به بهشت نمی روند
معرفی کتاب

چاق ها به بهشت نمی روند

چاق ها به بهشت نمی روند

اثری از یاسین قاسمی بجد

معرفی کتاب

کتاب چاق‌ها به بهشت نمی‌روند! اثر یاسین قاسمی بجد تمام اطلاعاتی که برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی نیاز دارید را به زبانی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی در اختیار شما قرار می‌دهد، تا سرزندگی، شادابی و سلامتی را به شما هدیه دهد.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب چاق‌ها به بهشت نمی‌روند! قصد ندارد تئوری‌های مدیریت زمان را عنوان کند فقط توصیه‌هایی آورده است که به شما کمک می‌کند بتوانید در برنامه پرمشغله‌تان، زمانی را نیز به ورزش کردن اختصاص دهید.

این توصیه‌ها عبارتنداز: چطور در برنامه پرمشغله روزانه وقتی برای ورزش کردن کنار بگذارید، انگیزه‌هایی برای ورزش کردن، روش‌های انتخاب باشگاه مناسب، حقایقی جالب ک
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- شاید صبح زود بیدار شدن و ورزش کردن به نظرتان سخت بیاید اما یک دقیقه به زمانی فکر کنید که یک کار خیلی سخت را در زندگیتان انجام دادید و موفق شدید. آیا بعد از آن احساس فوق العاده‌ای نداشتید؟ انجام هر کاری، مخصوصا کاری که از نظر فیزیکی سخت باشد، نوسانی در شما ایجاد می‌شود. وقتی اینکار ورزش باشد، این نوسان فیزیولوژیکی و روانی می‌شود. از نظر فیزیولوژیکی ورزش باعث می‌شود که در بدن اندورفین آزاد شود. اندورفین‌ها هورمون‌های شبه افیون هستند که صدها مرتبه از قوی‌ترین مرفین‌ها هم قوی تر هستند. این اندورفین‌ها روحیه شما را بسیار شاد و بشاش می‌کند، استرستان را پایین می‌آورد، گردش خون را در بدنتان تقویت می‌کند و درد را تسکین می‌دهد. به این ترتیب وقتی صبح‌ها زود از خواب بیدار شوید و ورزش کنید، تا پایان روز شاد و سرحال خواهید بود و استرس کمتری حس خواهید کرد.
 • 2- هنوز هم می‌گویید نمی‌توانید صبح‌ها زود از خواب بیدار شوید؟ اشکالی ندارد خیلی از ما اینطور هستیم اما فقط باید بدانید که سختی این کار واقعا ارزشش را دارد. اول ممکن است خیلی برایتان سخت باشد اما بعد از گذشت چند هفته آنقدر به آن عادت می‌کنید که اتوماتیک وار خودتان سر ساعت مشخص از خواب بیدار می‌شوید. فقط کافی است که امتحان کنید. با خودتان قرار بگذارید که این کار را اول فقط به مدت ۲۱ روز انجام دهید. وقتی آن ۲۱ روز تمام شود شما هم لاغرتر شده اید و صبح ورزش کردن هم دیگر برایتان به شکل عادت درآمده است. هرچه بیشتر اینکار را انجام دهید، میلتان برای انجام آن بیشتر می‌شود.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 316
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786002588807
قیمت چاپ اول: 14,500 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»