خانه / کتاب‌ها / بیرون از هزار تو /
تصویر کاور کتاب بیرون از هزار تو
معرفی کتاب

بیرون از هزار تو

بیرون از هزار تو

اثری از اسپنسر جانسون

معرفی کتاب

«کتاب بیرون از هزار تو» نوشته «اسپنسر جانسون» فیزیکدان و نویسنده ی آمریکایی خالق کتاب پرفروش چه کسی پنیر مرا جابجا کرد حقایق فوق العاده ای برای متحول کردن زندگی تان برای شما آشکار می کند.

خلاصه‌ای از کتاب

در کتاب چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد، داستان جذاب و کوتاهی را خواندید که از حقیقت‌های تأثیرگذار در کسب و کار سخن گفته شد. یاد گرفتید که اگر در رکود اقتصادی در حال دست و پا زدن هستید از طریق چه راهی با این تغییر سازگار شوید و یا یاد گرفتید راه‌ حل خوبی برای مقابله با رابطه‌ای که در حال کشمکش هستید، پیدا کنید.

اکنون کتاب بیرون از هزارتو: راهی شگفت ان
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- مدت‌ها پیش در سرزمینی دور چهار موجود کوچک زندگی می‌کردند که داخل یک هزارتو برای پیدا کردن پنیری این سو و آن سو می‌دویدند تا شکمشان را سیر و دلشان را شاد کنند. دو تا از آن‌ها موش‌هایی بودند به نام‌های اسنیف و اسکوری و دو تای دیگر آدم کوچولوهایی بودند به نام‌های هِم و هاو. این هزارتو در واقع مسیر پر پیچ و خم و تودرتویی بود با راهروها و اتاق‌های بسیار، که داخل بعضی‌هایش پنیرهای خوشمزه‌ای پیدا می‌شد و بعضی دیگر هم راه‌های تاریک و پیچیده‌ای بود که در آخر به هیچ جا نمی‌رسید.

شناسنامه کتاب

ناشر: گیوا
تعداد صفحات: 88
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786004515344
قیمت چاپ ۱۳۹۷: 14,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده اردشیر نیک‌پور
  اردشیر نیک‌پور
  « اردشیر نیک‌ پور مترجم ادبیات کودکان و نوجوانان، ۱۵ بهمن ۱۲۹۷ در تبریز زاده شد. نیک‌پور نخستین مقاله خود را در سال دوم دبیرستان نوشت که در روزنامه «شفق ...»
 • تصویر نویسنده علیرضا کیوانی نژاد
  علیرضا کیوانی نژاد
  « علیرضا کیوانی‌نژاد روزنامه‌نگار، مترجم و ویراستار ایرانی است‌.
  کیوانی نژاد سال‌ها به روزنامه‌نگاری اشتغال داشته و دارد و به فراخور کار مطبوعاتی‌اش
  ...»
 • تصویر نویسنده فواد روحانی
  فواد روحانی
  « فؤاد روحانی (۳۰ مهر ۱۲۸۶ در تهران – ۱۰ بهمن ۱۳۸۲ در لندن) مورخ و مترجم ایرانی است. او کارشناس ارشد مسائل نفت و از شخصیت‌های مؤثر در تأسیس سازمان اوپک ...»
 • تصویر نویسنده سیروس شمیسا
  سیروس شمیسا
  « سیروس شَمیسا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۲۷ در رشت) استاد ادبیّات فارسی و نویسندهٔ پرکار ایرانی است که تاکنون بیش از ۴۰ اثر خلق کرده‌است. وی تحصیلات عالی خود ...»
 • تصویر نویسنده کارل گوستاو یونگ
  کارل گوستاو یونگ
  « کارل گوستاو یونگ، زاده ی 26 جولای 1875 و درگذشته ی 6 جون 1961، روانپزشک، فیلسوف و نویسنده ای سوئیسی بود که به خاطر فعالیت هایش در روانشناسی و ارائه ی ...»