خانه / کتاب‌ها / انتقام معجزه آسا /
تصویر کاور کتاب انتقام معجزه آسا
معرفی کتاب

انتقام معجزه آسا

انتقام معجزه آسا

اثری از جرج برناردشاو

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب انتقام معجزه‎آسا نوشته جرج برنارد شاو است که با ترجمه بهارک برزین منتشر شده است. این کتاب ماجرای شایعه‌ای است که در روستایی پیچیده شده است.

خلاصه‌ای از کتاب

در این کتاب داستان شایعه‌ای که در یک روستا پیچیده شده روایت می‌شود. شایعه‌ای که در آن کشیش می‌گوید با اجازه و خواست خداوند جنازه‌ای در روستا جا به جا شده است. از طرف دیگر شخصی مامور شده تا مخفیانه به این موضوع رسیدگی کرده و حقیقت را برای مردم فاش کند.

برنارد شاو در این داستان با زبان شیرین طنز، بسیاری از افراد و همچنین محیط پیرامون کلیسا را نقد می
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- معجزه حقیقت داره عمو جان. برای اینکه بتونم جناب کشیش رو از تعقیب خودم منصرف کنم، دست به دیوونگی عیجب و غریبی زدم. به حرف‌هایی که برای قانع کردن غریبه‌های شکاک می‌زدن هم خوب گوش کردم. نقشه‌های توپخانه رو چک کردم و البته همسایه‌های اشراف زاده پروتستان رو هم زیر نظر گرفتم. یک روز کامل دور و بر رودخانه پرسه زدم و نصف شب هم رودخانه رو چک کردم.
 • 2- مراسم تدفین بریمستون بیلی اولین مراسم تدفینی بود که تو چهار سال گذشته تو این گورستان برگزار شد و قبرش تنها قبر این گورستانه که رد حفاری جدید داره و اهالی اینجا هم بعد از غروب سمت قبرش نمی‌رن و اگر کسی هم بره رد پاش می‌مونه. گورستان یه کلیسای مخروبه در جنوبش داره. می‌تونید گروهی رو برای تایید این معجزه بفرستید که شکی درش نیست و البته این مسئله توسط جناب کشیش هم تایید شده. من هم منتظر عکس العمل دوستام از لندن هستم.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 58
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786227006247
قیمت چاپ ۱۳۹۹: 14,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»