کتاب توصیه های بسیار جذاب برای سرطان اثر کریس کار

تصویر کاور کتاب توصیه های بسیار جذاب برای سرطان

معرفی کتاب

کریس کار در کتاب توصیه‌های بسیار جذاب برای سرطان، با ارائه‌ی سفارشات ضروری در مورد تغذیه و تقویت سیستم ایمنی بدن به تمام زنان و مردان تازه مبتلا شده به سرطان کمک می‌کند تا مسیر بهبودی‌‌شان را با عشق و انرژی مثبت سپری کنند.
کریس کار

خلاصه ای از کتاب

کریس کار در این کتاب در مورد ماجرای خودش و سرطان نوشته است. او روزی با مراجعه به پزشک متوجه می‌شود که کبدش پر از تومورهای سرطانی شده و به شکل یک پنیر سوئیسی درآمده است. او آماده جنگ تن به تن با سرطان شد. او برای مقابله با این بیماری باید تغییر می‌کرد. بنابراین شروع به نوشتن کتاب و ساخت فیلم در مورد مسیر بهبودی‌اش کرد. همچنین از قرار ملاقات با پزشک‌ها، دوستانش، افراد مبتلا به سرطان مستندی ساخت.

کتاب توصیه‌های بسیار جذاب برای سرطان (Crazy sexy cancer tips) در مورد همه چیز صحبت می‌کند، از انتخاب انکولوژیست گرفته تا تشکیل یک گروه حمایتی با هدف هدایت بیمارانی که به دلیل داشتن بیماری از زندگی اجتماعی متفاوتی برخوردار هستند. همچنین به ارائه دستورهای آشپزی، راه‌حل‌های پزشکی و اطلاعاتی راجع به گروه‌های پشتیبانی نجات یافتگان می‌پردازد.

وقتی به انتهای این کتاب می‌رسید رسماً از مقطع دختر معصوم سرطانی فارغ‌التحصیل می‌شوید و به مقطع کابوی سرطانی می‌روید. بله! دختران کابوی سرطانی گروهی الهی هستند، زنان قدرتمند و مستقلی که زمام امور را با وجود موانع پیش ‌رویشان در دست می‌گیرند.

جملاتی از متن کتاب

 • روش‌هایی اساسی، عملی، مضحک، واقعی، جالب و جذاب برای زندگی شما که سرطان دارید وجود دارد. شدنی است و حتماً از پس آن برمی‌آیید. پس بانوی عزیز، لبخند بزن و بدان که تنها نیستی.
 • چون دکتر شگفت‌انگیز خودم در تعطیلات بود، دکتر نیمه‌شگفت‌انگیزی مسئولیت پروندۀ پزشکی من را برعهده گرفت. لحن خسته‌کننده و مبهم او کلافه‌ام می‌کرد. هرچه در صورت او دنبال نشانه‌ای می‌گشتم، چیزی دستگیرم نمی‌شد. او به چند احتمال اشاره کرد، از جمله: هایپرپلازی گره‌ کانونی یا پولیپ‌های آدنوماتوز. تکه‌برداری سوزنی قفسۀ سینه‌ام همه‌ چیز را مشخص می‌کرد. آن‌طور که بعداً متوجه شدیم، پدرم و دکتر، هر دو از دانشگاه سیراکیوز فارغ‌التحصیل شده بودند. بعداز گفتگوی کسل‌کنندۀ آن‌ها که ارتباطی هم با بیماری من نداشت، پدرم از دکتر خواست تا با او خصوصی صحبت کند. عذرخواهی کردم و از اتاق خارج شدم. بیرون از اتاق دکتر، دانیل، دستیار همیشه‌ عصبانی او را دیدم. یکدیگر را بغل کردیم و او حالم را پرسید‌. در چشمانش چیزی دیدم شبیه به چیزی که در چشمان دکتر سونوگرافی دیده بودم.

نظرات

جهت ارسال نظر، ابتداوارد حساب کاربریخود شوید.

اولین نظر را بنویسید.

تصویر اینستاگرام

جدیدترین کتاب های معرفی شده

آخرین دیدگاه‌ها

 • «عالی بود ارزوی موفقیت برای تمام نویسندگان و شاعران جوان این مملکت»
 • پرستو در پرنده آبی
  «گنجینهٔ فقرا یکی از مقالات موریس مترلینک»
 • پرستو در پرنده آبی
  «زندگی زنبور عسل یکی از مقالات موریس مترلینک»
 • پرستو در پرنده آبی
  « عقل و سرنوشت یکی از مقالات موریس مترلینک»
 • پرستو در عشق لرزه
  «فرضیه‌های جایگزین یکی دیگر از آثار اریک امانوئل اشمیت»

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • اینگمار برگمان
  «ارنْسْت اینْگْمار برگمان (زادهٔ ۱۴ ژوئیهٔ ۱۹۱۸ – درگذشتهٔ ۳۰ ژوئیهٔ ۲۰۰۷) کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، و تهیه‌کنندهٔ معاصر سوئدی بود. او از برجسته‌ترین فیلم‌سازان تاریخ سینما به‌شمار می‌رود. برگمان نخستین فیلمش را در سال ۱۹۴۶ با عنوان بحران ساخت. او اول ...»
 • سیدنی شلدون
  «سیدنی شلدون (زاده ۱۱ فوریه ۱۹۱۷ - درگذشته ۳۰ ژانویه ۲۰۰۷) رمان نویس معروف آمریکایی بود. شلدون پیش از روی آوردن به رمان نویسی، فیلمنامه ها و نمایشنامه هایی نوشت که او را برنده جایزه هایی همچون اسکار بهترین فیلمنامه نویسی و جایزه نمایشنامه نویسی تونی ک ...»
 • هریت بیچر استو
  «هریت بیچر استو (زاده ۱۸۱۱ - درگذشته ۱۸۹۶) از نامی‌ترین نویسندگان ادبیات پایداری سیاهان و از هواداران فعال لغو بردگی در ایالات متحده آمریکا به‌شمار می‌رود. هریت در خانواده‌ای مذهبی و تهی‌دست در روستای «لیچفیلد» ایالت کنتاکی آمریکا چشم به جهان گشود. پ ...»
 • مریم حاتمی
  «مریم حاتمی (۱۳۶۲-۱۳۸۹) شاعر، نویسنده، نمایشنامه‌نویس و بازیگر اهل ایران بود.
  مریم حاتمی ۲۶ خرداد ۱۳۶۲ در سرپل ذهاب به دنیا آمد. نخستین اثر وی با نام «اشک‌های گل آلود یک الهه» در سال ۱۳۸۴ چاپ شد. وی در تاریخ ۲۶ خرداد ماه ۱۳۸۹ در اثر تصادف فوت نمود
  ...»
 • بهزاد سرهادی
  «در مورد نویسنده اطلاعاتی در دسترس نیست. ...»