خانه / کتاب‌ها / توصیه های بسیار جذاب برای سرطان /
تصویر کاور کتاب توصیه های بسیار جذاب برای سرطان
معرفی کتاب

توصیه های بسیار جذاب برای سرطان

توصیه های بسیار جذاب برای سرطان

اثری از کریس کار

معرفی کتاب

کریس کار در کتاب توصیه‌های بسیار جذاب برای سرطان، با ارائه‌ی سفارشات ضروری در مورد تغذیه و تقویت سیستم ایمنی بدن به تمام زنان و مردان تازه مبتلا شده به سرطان کمک می‌کند تا مسیر بهبودی‌‌شان را با عشق و انرژی مثبت سپری کنند.

خلاصه‌ای از کتاب

کریس کار در این کتاب در مورد ماجرای خودش و سرطان نوشته است. او روزی با مراجعه به پزشک متوجه می‌شود که کبدش پر از تومورهای سرطانی شده و به شکل یک پنیر سوئیسی درآمده است. او آماده جنگ تن به تن با سرطان شد. او برای مقابله با این بیماری باید تغییر می‌کرد. بنابراین شروع به نوشتن کتاب و ساخت فیلم در مورد مسیر بهبودی‌اش کرد. همچنین از قرار ملاقات با پزشک‌
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- روش‌هایی اساسی، عملی، مضحک، واقعی، جالب و جذاب برای زندگی شما که سرطان دارید وجود دارد. شدنی است و حتماً از پس آن برمی‌آیید. پس بانوی عزیز، لبخند بزن و بدان که تنها نیستی.
 • 2- چون دکتر شگفت‌انگیز خودم در تعطیلات بود، دکتر نیمه‌شگفت‌انگیزی مسئولیت پروندۀ پزشکی من را برعهده گرفت. لحن خسته‌کننده و مبهم او کلافه‌ام می‌کرد. هرچه در صورت او دنبال نشانه‌ای می‌گشتم، چیزی دستگیرم نمی‌شد. او به چند احتمال اشاره کرد، از جمله: هایپرپلازی گره‌ کانونی یا پولیپ‌های آدنوماتوز. تکه‌برداری سوزنی قفسۀ سینه‌ام همه‌ چیز را مشخص می‌کرد. آن‌طور که بعداً متوجه شدیم، پدرم و دکتر، هر دو از دانشگاه سیراکیوز فارغ‌التحصیل شده بودند. بعداز گفتگوی کسل‌کنندۀ آن‌ها که ارتباطی هم با بیماری من نداشت، پدرم از دکتر خواست تا با او خصوصی صحبت کند. عذرخواهی کردم و از اتاق خارج شدم. بیرون از اتاق دکتر، دانیل، دستیار همیشه‌ عصبانی او را دیدم. یکدیگر را بغل کردیم و او حالم را پرسید‌. در چشمانش چیزی دیدم شبیه به چیزی که در چشمان دکتر سونوگرافی دیده بودم.

شناسنامه کتاب

نویسنده: کریس کار
تعداد صفحات: 320
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786004611831
قیمت چاپ اول: 35,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»