خانه / کتاب‌ها / نیروگاه تمرکز /
تصویر کاور کتاب نیروگاه تمرکز
معرفی کتاب

نیروگاه تمرکز

نیروگاه تمرکز

اثری از وجیهه فتحی پور

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب نیروگاه تمرکز نوشته وجیهه فتحی‌پور به این می‌پردازد در دنیای امروز برای انجام کارهایمان نیاز بیشتری به تمرکز داریم و این تمرکز را چگونه به‌دست می‌آوریم. این کتاب یک راهنمای جامع برای بیشتر شدن تمرکز است.

خلاصه‌ای از کتاب

امروزه، ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که همه کار‌ها بدون کیفیت انجام شده و همین بی‌کیفیت بودن کارها سرانجام آن‌ها را به شکست منجر می‌کند، چرا که کار‌ها به صورت اتوماتیک و بدون توجه و تمرکز انجام می‌گردد. تمرکز تمام ابعاد زندگی یک انسان را در گرفته و دقیقا، همان چیزی است که من و شما در دنیای امروز به آن نیاز داریم تا بتوانیم به موفقیت برسیم و تمام نیرو
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- تمرکز نیز مانند تمامی عضلات بدن نیز قابل انعطاف و شکل‌پذیری است و می‌توانیم آن را ورزیده کنیم، ولی لازمۀ این کار این است که در باشگاه بدن‌سازی تمرکز ثبت نام کنید تا بتوانیم یک تمرکز ورزیده برای خود بسازید. دانیل گلمن می‌گوید توجه و تمرکز در واقع مثل یک عضله است. هر چقدر بیشتر از آن استفاده کنید قوی‌تر می‌شود، ولی اگر آن را کم به کار بگیرید ضعیف‌تر خواهد شد.
 • 2- باید بدانید که ذهن و تمرکز ما نیز مانند بدنمان نیاز به ورزش دارد و اگر ورزش نکنیم جسم ما مریض می‌شود و پیامدهای بدی را برای ما به دنبال دارد، ولی مطلبی که حائز اهمیت است این است که چه نوع ورزشی را برای پرورش اندام خود انتخاب می‌کنید. برای تمرکزتان هم باید به نوع ورزش خود دقت کنید که عضلۀ تمرکز خود را چگونه پرورش می‌دهید. با این کار می‌توانیم ذهن خود را تنظیم کنیم و تمامی‌ کارها و فکرهای عبوری از آن را مدیریت کنیم.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 140
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786222155834
قیمت چاپ ۱۳۹۸: 25,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»