خانه / کتاب‌ها / از خدا بخواه او می دهد /
تصویر کاور کتاب از خدا بخواه او می دهد
معرفی کتاب

از خدا بخواه او می دهد

از خدا بخواه او می دهد

اثری از استر هیکس

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب از خدا بخواه او می‌دهد اثر استر هیکس و جری هیکس کتابی است که با مخاطب قرار دادن افراد غرق‌شده در زندگی سریع و پیشرفته‌ی امروزی و باهدف دستیابی به آرامش در فراز و نشیب زندگی روزمره نوشته‌شده است. این کتاب با ارائه‌ی بینش ذهنی و پس‌ازآن ارائه‌ی راهکارهای عملی تلاش دارد احساس آرامش ازدست‌رفته‌تان را به شما بازگرداند.

خلاصه‌ای از کتاب

در قرن بیستم و به‌ویژه در نیمه‌ی دوم آن، درنتیجه‌ی گسترش ارتباطات و تبادلات فرهنگی جوامع، بخش بزرگی از آموزه‌های عرفان شرقی در فرهنگ غرب وارد شد. اما این تداخل و تبادل همان‌طور که برای هر ارتباط فرهنگی طبیعی است منجر به این نشد که آموزه‌های شرقی دست‌نخورده باقی بمانند. مربیان و معلمان غربی که به‌تدریج راه و مسلک شرقی را پیش گرفتند در بسیاری از موار
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- با توجه به اینکه هر فردی بر روی این سیاره تجاربی دارد که سبب آرزوهای آن برای به دنیا آمدن می‌گردد، نوعی فراخوانی دسته‌جمعی در حال صورت گرفتن است، که عملاً معادل با تکامل سیاره شماست. و بنابراین، هرچه شما تعامل بیشتری داشته باشید، اولویت‌های شخصی شما بیشتر شناخته می‌شوند و تابش خواهند داشت... و هرچه اولویت‌های شما تابش بیشتری داشته باشند، شما زودتر از عالم برتر پاسخ‌هایی خواهید گرفت. بنابراین، سیلان پرتوان انرژی منبع در مقابل شما گسترده است که از آن اولویت‌های شخصی، فردی شما دریافت خواهند شد. به‌عبارت‌دیگر، به دلیل بی‌شمار افرادی که زندگی کرده و در حال زندگی کردن هستند و به علت قدرت فراخوانی آرزوهای بی‌شمار آن‌ها، احساس فرح بخشی در تجربه آتی شما حتمی است و به همان نسبت آرزوهای کنونی شما به‌موقع سیلان انرژی‌ای برای نسل‌های آتی فراهم می‌آورد تا از آن بهره گيرند.

شناسنامه کتاب

نویسنده: استر هیکس
ناشر: البرز
تعداد صفحات: 392
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789644425622
قیمت چاپ هشتم: 65,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»