کتاب جعبه سیاه اینستاگرام اثر حسین نصیری

تصویر کاور کتاب جعبه سیاه اینستاگرام

معرفی کتاب

کتاب جعبه سیاه اینستاگرام به کوشش حسین نصیری و در زمینه‌ی ایجاد و مدیریت کسب و کار های اینستاگرامی و مجموعا در ۱۰ فصل و بر اساس ۳ کتاب موفق Instagram Marketing نوشته‌ی ویکتور مارکو ، Instagram Secrets نوشته‌ی جرمی مک گیلوری و Instagram Marketing Step-By-Step نوشته‌ی برایان برن تدوین شده است. «قدم نخست» ، «برند و برندسازی» ، «صفر تا صد الگوریتم های اینستاگرام» «روش های ورود به اکسپلور» ، «تبلیغات و کسب درآمد» عنوان برخی از این فصل هاست. “
حسین نصیری

خلاصه ای از کتاب

جعبه سیاه اینستاگرام” میکوشد تا با نثری روان و خودمانی و با توجه به جامعه‌ي ایران، به افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کار مطمئن و امن در فضای اینستاگرام و در شرایط فعلی شغلی و اقتصادی ایران را دارند کمک نماید. این کتاب با دسترسی به جدیدترین به‌روزرسانی الگوریتم‌های اینستاگرام و ترکیب آن‌ها با نکات مهمی در زمینه‌ی کسب‌وکار و فروش آنلاین، به منبعی جامع و قدرتمند برای افرادی که قصد شروع یک کسب‌وکار اینستاگرامی در شرایط اقتصادی و شغلی ایران و یا افرادی که قصد برندسازی شخصی و فروش محصول و خدمات خود را در این فضا دارند تبدیل شده است.

در کتاب جعبه سیاه اینستاگرام می‌آموزید که در مدت ۹ ماه یک کسب‌وکار اینستاگرامی را مطابق با الگوریتم‌های اینستاگرام از صفرتاصد پایه‌گذاری و مدیریت کنید و علاوه بر جذب کاربران متعدد و برندسازی شخصی، به درآمدی بالا و پایدار دست پیدا کنید.

جملاتی از متن کتاب

 •  «شما وارد سیستمی شدین که افراد زیادی، هم به عنوان کاربر معمولی و هم به عنوان ادمین و به چشم کسب درآمد وارد اون شدن. این سیستم رایگان هست و به سرمایه‌ی بسیار کمی نیاز داره و همین باعث میشه بسیاری از افراد به سمت اون بیان. در دنیای شبکه های اجتماعی پول داشتن اولین اصل نیست، پول داشتن بخشی از روند کسب وکار هست. قدم اول ایده‌ست. اینکه چطور می‌تونیم ایده‌ی خوب رو به دست بیاریم، توسعه بدیم و اون رو بارور کنیم و درنهایت به بهره‌وری و درآمد برسونیم. در چنین شرایطی که سرمایه، ملاک برتری نیست کسی برنده‌ست که دانش و اطلاعات تخصصی بیشتری داشته باشه و بتونه از اون دانش استفاده‌ی درست کنه.»

نظرات

جهت ارسال نظر، ابتداوارد حساب کاربریخود شوید.

اولین نظر را بنویسید.

تصویر اینستاگرام

جدیدترین کتاب های معرفی شده

آخرین دیدگاه‌ها

 • نازی در آذرخش
  «رمان آذرخش خیلی قشنگه. جذاب و خوشخوان. با اینکه طولانیه اما آدم نمی تونه زمین بگذاره.»
 • «عالی بود ارزوی موفقیت برای تمام نویسندگان و شاعران جوان این مملکت»
 • پرستو در پرنده آبی
  «گنجینهٔ فقرا یکی از مقالات موریس مترلینک»
 • پرستو در پرنده آبی
  «زندگی زنبور عسل یکی از مقالات موریس مترلینک»
 • پرستو در پرنده آبی
  « عقل و سرنوشت یکی از مقالات موریس مترلینک»

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • یاسمن خلیلی فرد
  «یاسمن خلیلی فرد نویسنده‌ و منتقد پر شوری است که علاقه‌ی زیادی به نوشتن و سینما دارد. او در این‌باره چنین می‌گوید: « علاقه ام به سینما و نوشتن، از سال‌های کودکی آغاز شد تا جایی که در سال‌هایی که به مدرسه ابتدایی می‌رفتم هم برای خودم داستانهایی می‌نوشت ...»
 • حمیدرضا پورحکمت
  «اطلاعات در دسترس نیست. در مورد مترجم اطلاعاتی دارین به ما اطلاع بدین. ...»
 • محمد طاهر قاجار
  «اطلاعات در دسترس نیست. در مورد مترجم اطلاعاتی دارین به ما اطلاع بدین. ...»
 • مریم لاهه مطلق
  «در مورد نویسنده اطلاعاتی در دسترس نیست. ...»
 • هانا استون
  «در نورد نویسنده اطلاعاتی د دسترس نیست. ...»