خانه / کتاب‌ها / اهداف و انتخاب ها /
تصویر کاور کتاب اهداف و انتخاب ها
معرفی کتاب

اهداف و انتخاب ها

اهداف و انتخاب ها

اثری از رابرت کیوساکی

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب اهداف و انتخاب‌ها نوشته رابرت تی کیوساکی با ترجمه سیمین دخت فنائیان منتشر شده است. این کتاب به شگردهای موفقیت در دستیابی به اهداف می‌پردازد و شرح می‌دهد افراد موفق چگونه اهداف خود را تعیین کرده و به آن می‌رسند.

خلاصه‌ای از کتاب

در کتاب اهداف و انتخاب‌ها برنامه‌ای طراحی شده است تا به شما آموزش دهد که چگونه با بهره‌گیری از نیروی ذهنی و مهارت‌هایی که کیوساکی از پدر پولدار خود آموخته‌، اهداف‌‌تان را به واقعیت تبدیل کنید.

به بیان رابرت کیوساکی آن ‌چه یک شخص را موفق می‌سازد، استعداد، نفوذ کلام، جذبه و یا حتی پول نیست. موفقیت در واقع، در «چرایی» ذهن قرار دارد. اغلب اشخاص برای ت
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- دوست خوب من، برندهٔ مدال المپیک و نویسندهٔ کتاب «با ناآسودگی آسوده باش»، بیلی مول، اهمیت «چرایی» در رابطه با اهداف را به من آموخت. باب اعتقاد دارد در هر هدف؛ سه جزء وجود دارد. این اجزا این‌ها هستند: ۱. خواستن و اراده ــ چرایی. مهم‌ترین جزء یک هدف. خواستن زمینهٔ هدف است، یعنی «چرایی» هدف شما است. روح هدف است. ۲. وجود و بودن ــ چه کسی. «چه کسی» در هدف شما درگیر است. این «تو» است که باید باشی تا هدف خود را به انجام برسانی. دوست خوب من، برندهٔ مدال المپیک و نویسندهٔ کتاب «با ناآسودگی آسوده باش»، بیلی مول،۳ اهمیت «چرایی» در رابطه با اهداف را به من آموخت. باب اعتقاد دارد در هر هدف؛ سه جزء وجود دارد. این اجزا این‌ها هستند: ۳. عملکرد ــ چگونه. آنچه همه به تو می‌آموزند. عملکرد «چگونهٔ هدف است، فحوای هدف است. این مهم است ولی کمترین اهمیت را در سه جزء هدف دارد.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 96
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786227126112
قیمت چاپ ۱۳۹۹: 20,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»