خانه / کتاب‌ها / راه روشن است /
تصویر کاور کتاب راه روشن است
معرفی کتاب

راه روشن است

راه روشن است

اثری از اوپرا وینفری

معرفی کتاب

کتاب راه روشن است اثری است از اوپرا وینفری، به ترجمۀ علی اکبر عبدالرشیدی و چاپ انتشارات گویا. کتاب انگیزشی و پر فروش حاضر برای آن دسته از مخاطبانی نگاشته شده است که به دنبال موفقیت اند و نویسنده در این راستا سعی داردکه چگونگی دستیابی به هدف و مسیر زندگی را پیش روی آن ها قرار دهد. او در این کتاب به سوالات مهمی چون: زندگی و هدف از آن چیست؟ شخصیت چیست
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

هر کس هدفی دارد. و طبق گفته اوپرا وینفری، "کار واقعی شما در زندگی این است که در اسرع وقت بفهمید که هدف شما چیست، و قرار بود که چه کسی باشید، و به درک خود به بهترین نحو احترام بگذارید."
سفر از همین جا شروع می شود
اوپرا در جدیدترین کتاب خود با عنوان "راه روشن است"، راهنمایی هایی را برای داشتن عمیق ترین دید ممکن نسبت به خود، با شما به اشتراک می گذارد،
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- به نظر من علت این است که ما تظاهر می کنیم. تظاهر کردن کار سختی است. وقتی تظاهر نکنید، خودتان باشید و ببینید به درد کجا می خورید و انجام چه کاری برای شما راحت است، دیگر تظاهر نمی کنید. دست از کشتی گرفتن با خودتان برمی دارید.
 • 2- جیکس: دقیقا. وقتی فهمیدید چه می خواهید آنوقت تجربه زندگی شما عوض می شود. اگر در میان آدم هایی باشید که دوستشان دارید آنوقت رشد می کنید. زیرا آنها دارای الگویی از زندگی هستند که شما هم به همان دنیا پا گذاشته اید. همه در یک دایره هستیم. شما در دایره ای زندگی نمی کنید که پیوسته در تلاش برای خروج از آن باشید. در میان کسانی هستید که کاری همسو با شما را انجام می دهند و انرژی مثبت ساطع می کنند. مهم نیست چه کاری، کسب و کار باشد، کار در یک شرکت باشد، مدیریت باشد، هر چه باشد شما با مردمی سر و کار دارید که مثل خودتان هستند و کار شما را انجام می دهند. می بینید؟

شناسنامه کتاب

ناشر: گویا
تعداد صفحات: 200
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786226528481
قیمت چاپ نهم: 40,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده اردشیر نیک‌پور
  اردشیر نیک‌پور
  « اردشیر نیک‌ پور مترجم ادبیات کودکان و نوجوانان، ۱۵ بهمن ۱۲۹۷ در تبریز زاده شد. نیک‌پور نخستین مقاله خود را در سال دوم دبیرستان نوشت که در روزنامه «شفق ...»
 • تصویر نویسنده علیرضا کیوانی نژاد
  علیرضا کیوانی نژاد
  « علیرضا کیوانی‌نژاد روزنامه‌نگار، مترجم و ویراستار ایرانی است‌.
  کیوانی نژاد سال‌ها به روزنامه‌نگاری اشتغال داشته و دارد و به فراخور کار مطبوعاتی‌اش
  ...»
 • تصویر نویسنده فواد روحانی
  فواد روحانی
  « فؤاد روحانی (۳۰ مهر ۱۲۸۶ در تهران – ۱۰ بهمن ۱۳۸۲ در لندن) مورخ و مترجم ایرانی است. او کارشناس ارشد مسائل نفت و از شخصیت‌های مؤثر در تأسیس سازمان اوپک ...»
 • تصویر نویسنده سیروس شمیسا
  سیروس شمیسا
  « سیروس شَمیسا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۲۷ در رشت) استاد ادبیّات فارسی و نویسندهٔ پرکار ایرانی است که تاکنون بیش از ۴۰ اثر خلق کرده‌است. وی تحصیلات عالی خود ...»
 • تصویر نویسنده کارل گوستاو یونگ
  کارل گوستاو یونگ
  « کارل گوستاو یونگ، زاده ی 26 جولای 1875 و درگذشته ی 6 جون 1961، روانپزشک، فیلسوف و نویسنده ای سوئیسی بود که به خاطر فعالیت هایش در روانشناسی و ارائه ی ...»