خانه / کتاب‌ها / ۲۵۰ راه برای نه گفتن /
تصویر کاور کتاب ۲۵۰ راه برای نه گفتن
معرفی کتاب

۲۵۰ راه برای نه گفتن

۲۵۰ راه برای نه گفتن

اثری از سوزان نیومن

معرفی کتاب

سوزان نیومن در کتاب 250 راه برای گفتن نه! تجربیاتی هوشمندانه برای داشتن یک زندگی آرام و شیرین را به ما می‌گوید و کمک می‌کند، درخواست‌های ضروری را از انواع غیرضروری آن تشخیص داده و به درستی به آن‌ها پاسخ دهیم. شاید اولین رمز این کار شناخت شرایط موجود و مقایسۀ آن با شرایط افرادی باشد که از ما درخواست می‌کنند.

خلاصه‌ای از کتاب

اگرچه ممکن است با گفتن نه احساسات دیگران را جریحه‌دار کنید و خودتان هم شرمنده و خجالت‌زده شوید، اما هیچ ضرری متوجه شما نمی‌شود و می‌توانید با آرامش خاطر به زندگی عادی خود بازگردید. شما در هر شرایطی باید بدانید که نه گفتن بسیار آسان‌تر از بله گفتن و مسئولیت هرکاری را با جان و دل خریدن است. اما اگر کسی هستید که احساس می‌کنید انرژی لازم برای انجام هرک
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- هنگامی که میخواستم درباره علاقه ام به یافتن روشه ای کارآمـد بـرای گفتن نه به دیگران برای دوستم جولی توضـیح دهـم، او انگـشتش را بـه سمت من گرفت، صدایش را بالا برد و گفت: تو خـودت بـه آنهـا بـیش از دیگران نیاز داری!!! کمی به فکر فـرو رفـتم و متوجـه شـدم کـه حـق بـا اوست. چون من خودم هرگز نمیتوانستم به دوستانم، حتی بهترین آنهـا«نه» بگویم. چند دقیقه بعد همسرم با من تماس گرفت و گفت که ساک ورزشی اش را در خانه جا گذاشته است. او میخواست که من به خانه بـروم و کیـف او را برایش بیاورم. با خود گفتم: آیا میتوانم به او نه بگـویم! بـه او گفـتم…..

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 240
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786006235547
قیمت چاپ ۱۳۹۳: 12,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده اردشیر نیک‌پور
  اردشیر نیک‌پور
  « اردشیر نیک‌ پور مترجم ادبیات کودکان و نوجوانان، ۱۵ بهمن ۱۲۹۷ در تبریز زاده شد. نیک‌پور نخستین مقاله خود را در سال دوم دبیرستان نوشت که در روزنامه «شفق ...»
 • تصویر نویسنده علیرضا کیوانی نژاد
  علیرضا کیوانی نژاد
  « علیرضا کیوانی‌نژاد روزنامه‌نگار، مترجم و ویراستار ایرانی است‌.
  کیوانی نژاد سال‌ها به روزنامه‌نگاری اشتغال داشته و دارد و به فراخور کار مطبوعاتی‌اش
  ...»
 • تصویر نویسنده فواد روحانی
  فواد روحانی
  « فؤاد روحانی (۳۰ مهر ۱۲۸۶ در تهران – ۱۰ بهمن ۱۳۸۲ در لندن) مورخ و مترجم ایرانی است. او کارشناس ارشد مسائل نفت و از شخصیت‌های مؤثر در تأسیس سازمان اوپک ...»
 • تصویر نویسنده سیروس شمیسا
  سیروس شمیسا
  « سیروس شَمیسا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۲۷ در رشت) استاد ادبیّات فارسی و نویسندهٔ پرکار ایرانی است که تاکنون بیش از ۴۰ اثر خلق کرده‌است. وی تحصیلات عالی خود ...»
 • تصویر نویسنده کارل گوستاو یونگ
  کارل گوستاو یونگ
  « کارل گوستاو یونگ، زاده ی 26 جولای 1875 و درگذشته ی 6 جون 1961، روانپزشک، فیلسوف و نویسنده ای سوئیسی بود که به خاطر فعالیت هایش در روانشناسی و ارائه ی ...»