خانه / کتاب‌ها / زنگ ها برای که به صدا در می آیند /
تصویر کاور کتاب زنگ ها برای که به صدا در می آیند
معرفی کتاب

زنگ ها برای که به صدا در می آیند

زنگ ها برای که به صدا در می آیند

اثری از ارنست همینگوی

دسته بندی

معرفی کتاب

زنگ‌ها برای که به صدا درمی‌آیند یا ناقوس عزا در سوگ که می‌زند نام رمانی است از ارنست همینگوی که در سال ۱۹۴۰ منتشر شد. این رمان روایت داستان رابرت جوردن، سرباز آمریکایی، است که در میانهٔ جنگ داخلی اسپانیا به بریگاد بین‌المللی پیوسته‌است. او، به‌عنوان متخصص مواد منفجره، وظیفه یافته‌است پلی را که بر سر راه دشمن قرار دارد، منفجر کند. جفری مایر، نویسنده
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب، از وفاداری، شجاعت، عشق، شکست و مرگ تراژیک یک آرمان سخن گفته و داستان مردی جوان و آمریکایی به نام رابرت جردن را روایت می کند که در نیرو های شبه نظامی بین المللی [ادغام شده با یک واحد چریک ضدفاشیسم]واقع در کوه های اسپانیا مشغول به خدمت است. همینگوی در تصویرسازی عشق جردن به دختری زیبا به نام ماریا، تشریح درخشان آخرین لحظات مقاومت شخصیتی به نام ا
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- از میان درخت‌هاى درهم فشرده گذشته و با نت‌هاى بالایى پیاله‌اى شکل دره کوچک رسیده بودند. او دریافت که محل قرارگاه باید در زیر رگه صخره‌اى که پیشاپیش آن‌ها در میان درخت‌ها سر برآورده بود باشد.
 • 2- اگر تنها سه روز به پایان زندگی‌تان مانده باشد چکار می‎کنید؟ اگر در این مدت در جنگی نابرابر برای احقاق حوقوقتان باشید چکار می‎کنید و اگر در این مدت با کسی آشنا شده باشید که با تمام وجود دوستش دارید چه؟ زنگ‎ها برای که به صدا در می‎آیند در چنین حال و هوایی می گذرد.

شناسنامه کتاب

ناشر: نگاه
تعداد صفحات: 360
نوع جلد: گالینگور
قطع: رقعی
شابک: 19789643513937
امتیاز گودریدز: 3.96
قیمت چاپ اول: 32,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»