خانه / کتاب‌ها / من نی هستم /
تصویر کاور کتاب من نی هستم
معرفی کتاب

من نی هستم

من نی هستم

اثری از هاکان منگوچ

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب من نی هستم اثر هاکان منگوچ است به ترجمه فائزه پورعلی و چاپ انتشارات نسل نو اندیش. این کتاب به قلم مردی صوفی و موزیسینی ترک تبار نگارش شده است که در اثر خود به دنبال یافتن پاسخی بر چیستی خود و راهی برای دستیابی به تعالی و آرامش روحی انسان است. او در نوشتار خود از چگونگی راه یابی اش به سوی نور معرفت می گوید، از مراحل شش گانه یک رابطه و چگونگی رس
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

این یک سفر است.
سفری به بلوغ ، جایی که نی ها آغاز می کنند و روح را با نفسشان می یابند ...تکاملی که درهای خود را به روی شما باز می کند ، در شما شروع مب شود و در شما پایان می یابد ...شما تلاش های زیادی برای برقراری تعادل در زندگی ، روابط ، بدن ، ذهن و درآمدتان می کنید و این کتاب راهنمای شما برای فراتر رفتن از دروازه هایی است که شما به تنهایی قادر به
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- وقتی ۱۵ ساله بودم با یک جواهر فروش آشنا شدم یعنی با یک استاد. او به زندگی من با حمایتش جهت داد، مرام صوفیگری را برایم روشن کرد. فرایند بیداری قلبم نیز به واسطه او آغاز شد. داستان آشنایی ام با آن استاد یکباره اتفاق نیفتاد و تمام نشد. میدانی که هر چیز یک فرآیند، زمان مناسب و حتی تاریخچه ای برای خود دارد. وقتی بچه بودم هر زمان که حس بدی داشتم به داستان های رادیویی گوش میدادم. آن زمان ها داستان های رادیویی وجود داشت. با آنها برخورد کردهای یا نه؟ نمیدانم!
 • 2- انسان ها تو را خسته می کنند. از چیدن استراتژی و قوی نشان دادن خودت به دیگران خسته شده ای، با خودت می گویی، چرا نمی توانم طوری باشم که واقعا هستم و یا چرا نمی توانم طوری که می خواهم باشم؟

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 312
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786222201210
قیمت چاپ اول: 47,900 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»