خانه / کتاب‌ها / خواهر کوچک من /
تصویر کاور کتاب خواهر کوچک من
معرفی کتاب

خواهر کوچک من

خواهر کوچک من

اثری از آسترید دبورد

معرفی کتاب

کتاب خواهر کوچک من ، کتابی کودکانه و مصور از مجموعه کتاب های مصور دنیای ما است. این مجموعه ماجراهای پسر کوچکی به نام آرشیبالد را دنبال می کند. این کتاب توسط آسترید دبورد نوشته و توسط پلین مارتن تصویرپردازی شده است.

خلاصه‌ای از کتاب

یک روز پدر و مادرم به من گفتند که به زودی یک خواهر کوچک خواهم داشت... یادم نمی آید که آیا برای داشتنش از من سوالی کرده بودند یا نه. این آرشیبالد است که در این کتاب جدید درگیر ماجرایی تازه می شود. در کتاب خواهر کوچک من آرشیبالد شخصیتش که در کتاب عشق من نیز بود را نمایان می کند تا در نقش یک برادر بزرگ کنجکاو اما مشکوک قرار گیرد که با ورود یک خواهر کو
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- یک روز پدر و مادرم به من گفتند که به زودی یک خواهر کوچک خواهم داشت... یادم نمی آید که آیا برای داشتنش از من سوالی کرده بودند یا نه. ولی بهر حال من خوشحال شدم.اوایل این خواهر کوچک نامرئی است. یا بهتر است بگوییم که خیلی خوب قایم شده است. بعد از مدتی شبیه یک توپ فوتبال است. البته نمی شود گفت مثل توپ فوتبال چون که پاهایش کاملا داخل این توپ قرار گرفته است.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 36
نوع جلد: شومیز
قطع: خشتی
شابک: 9786004628440
قیمت چاپ اول: 29,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»