خانه / کتاب‌ها / وقتی باران می بارد /
تصویر کاور کتاب وقتی باران می بارد
معرفی کتاب

وقتی باران می بارد

وقتی باران می بارد

اثری از لیزا د یانگ

دسته بندی

معرفی کتاب

«وقتی باران می بارد» قصه ی دردهای فروخورده، زخم های زندگی و اتفاقات ناگوار است و در عین حال قصه ی عشق، امید، پذیرش و پیوند های عمیق روح انسان هاست. این اولین و پر مخاطب ترین کتاب از سه گانه عاشقانه «باران» اثر نویسنده ی آمریکایی «لیزاد یانگ» است.

خلاصه‌ای از کتاب

در یک شب بارانی زندگی «کیت الکساندر» برای همیشه دگرگون می شود، او اتفاق بدی را از سر می گذراند، و زندگیش تحت تأثیر آن اتفاق قرار می گیرد.
بائو بنت بهترین دوست کیت و اولین فرد مورد علاقه ی اوست. تنها کسی که بودن او مرحمی بر زخم های کیت است. اما این دوست داشتن و علاقه، قبل از آن اتفاق ناگوار است. او از کیت چیزی می خواهد فراتر از دوستی شان.
کیت می خ
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- هر بار کسی را که عاشقش هستی، از دست می دهی، افسوس هایی از میان نرفتنی به سراغت می آید. آرزو می کنی که می توانستی او را در آغوش بگیری یا ببوسی یا با او صحبت کنی... من آن افسوس ها را نمی خواهم.
 • 2- هیچ وقت قرار نیست دختری باشم که قبلا بودم، اما اکنون، کسی هستم که می خواهم باشم.
 • 3- هرگز روزی را بدون روشنایی تصور نمی‌کردم. روزی بدون امید. روزی که جایی بایستم و از آنجا هیچ چیز برای دیدن وجود نداشته باشد. من گم شده بودم. من صدمه دیده بودم. من غیر قابل دسترس بودم. یک شب زندگی مرا برای همیشه تغییر داده بود.

شناسنامه کتاب

نویسنده: لیزا د یانگ
ناشر: آموت
تعداد صفحات: 400
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786003840591
امتیاز گودریدز: 4.25
قیمت چاپ اول: 51,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»