خانه / کتاب‌ها / راز شوهر /
تصویر کاور کتاب راز شوهر
معرفی کتاب

راز شوهر

راز شوهر

اثری از لیان موریاتی

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب «راز شوهر» نوشته‌ی لیان موریارتی است. این کتاب برای نخستین بار در سال 2013 منتشر شد و بلافاصله بعد از انتشار در فهرست کتاب‌های پرفروش قرار گرفت. سحر حسابی درباره‌ی داستان راز شوهر می‌گوید: «ماجرای خانواده‌‌ای پنج نفری و چالش‌هایش با خانواده‌هایی دیگر را روایت می‌کند. پدر این خانواده در آستانه 17 سالگی دخترش رازی دارد که اگر آن را فاش کند همه چ
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

داستان کتاب راز شوهر، در مورد نامه ای است که مردی برای همسرش، به اسم سیسیلیا نوشته است، او از همسرش خواسته است، زمانی که او از دنیا رفت این نامه را بخواند، چرا که بزرگ ترین راز مرد در آن نامه نهفته است.
زمانی که سیسیلیا، این نامه را پیدا می کند، هیچ وقت فکرش را هم نمی کند که این نامه بتواند زندگیش را دگرگون کند. این نامه باعث می شود که او همسرش
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- به خاطر دیوار برلین بود. اگر به خاطر دیوار برلین نبود، سیسیلیا هیچ وقت این نامه را پیدا نمیکرد و الان اینجا روی میز آشپزخانه نمینشست و با خودش کلنجار نمیرفت که پاره اش کند. روی پاکت نامه ی خاکستری لایه ی نازکی از خاک نشسته بود. کلمات روی آن با خودکار آبی و بی دقت نوشته شده بود، و دست خطش این قدر آشنا بود، که فکر می کرد خودش آن را نوشته است. نامه را برگرداند. با یک تکه کاغذ چسبی مهروموم شده بود. کی نوشته شده بود؟ به نظر قدیمی می آمد، انگار سال ها پیش نوشته شده، اما هیچ راهی وجود نداشت تا بتوان اطمینان پیدا کرد. نمی خواست بازش کند. کاملا مشخص بود که نباید بازش کند. خودش قاطع ترین کسی بود، که در تمام عمرش می شناخت، و تصمیم گرفته بود، نامه را باز نکند، بنابراین دیگر لازم نبود فکر کند. هرچند اگر هم بازش می کرد اتفاقی نمی افتاد. هر زنی بود در یک چشم بر هم زدن، بازش می کرد. او همه دوستانش را در ذهنش لیست کرد.

شناسنامه کتاب

ناشر: آموت
تعداد صفحات: 400
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786006605890
امتیاز گودریدز: 3.94
قیمت چاپ هفتم: 49,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»