خانه / کتاب‌ها / کسی که می شناسیم /
تصویر کاور کتاب کسی که می شناسیم
معرفی کتاب

کسی که می شناسیم

کسی که می شناسیم

اثری از شاری لاپنا

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب کسی که می‌شناسیم نوشته‌ی شاری لاپنا خالق سه‎گانه‌ی «غریبه‌ای در خانه»، «مهمان ناخوانده» و «زن همسایه» است. این رمان در ژانر جنایی و رمزآلود نوشته‌شده و یکی از جدیدترین کتاب‌های لاپناست که در سال 2019 منتشر شد و نشر البرز در سال 98 آن را با ترجمه‌ی فرانک سالاری منتشر کرده است. این رمان 259 صفحه دارد و داستان غافلگیرکننده و پر از تعلیق آن برای ط
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

در یک حومه ی آرام در شهر نیویورک ، یک نوجوان بطور پنهانی در خانه های مختلف می خزد - و همچنین در رایانه های صاحبان خانه ها – او در حال کشف کردن اسرار آنهاست ، و شاید هم برخی از آنها را به اشتراک بگذارد.
او کیست و چه چیزی ممکن است کشف کند؟ پس از دریافت دو نامه ناشناس ، زمزمه هایی شروع به چرخیدن بین افراد می کند و ظن و شک ها زیاد می شود. و وقتی جسد زن
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- رالی سر کلاس انگلیسی احساس خفقان می کرد. معلم مرتب حرف می زد و سوال می پرسید؛ اما او اصلا حواسش سر کلاس نبود و به وضعیت خرابی که در آن گیر افتاده بود فکر می کرد. این ماجرا از ماه می بهار سال گذشته شروع شد. بعد از مدرسه به خانه زک رفته بودند و کوله پشتی اش را خانه آن ها جا گذاشت. برای روز بعد باید تکالیف مدرسه اش را انجام می داد. رالی به زک پیام داد که کیفش را لازم دارد؛ زک هم گفت که همه بیرون هستند و تا دیروقت به خانه برنمی گردند. خسته و آشفته دور خانه زک می گشت و با خودش فکرمی کرد چه کار باید بکند. می دانست آن ساعت کسی خانه نیست. کلید هم نداشت؛ اما وقتی به پشت خانه رفت پنجره زیرزمین را دید. کیف کوله اش را همان جا روی زمین گذاشته بود.

شناسنامه کتاب

نویسنده: شاری لاپنا
ناشر: البرز
تعداد صفحات: 278
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786222351212
قیمت چاپ اول: 45,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»