خانه / کتاب‌ها / حضور در وضعیت صفر /
تصویر کاور کتاب حضور در وضعیت صفر
معرفی کتاب

حضور در وضعیت صفر

حضور در وضعیت صفر

اثری از جو ویتالی

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب حضور در وضعیت صفر، نوشته دکتر جو ویتالی است. این کتاب دقیقا ادامه دهنده و مکمل راه کتاب محدودیت صفر است. کتاب حضور در وضعیت صفر داستان های جدیدی را بازگو می کند، فرآیندهای جدیدی را شرح می دهد و شفا دهنده های جدیدی را معرفی می کند؛ در واقع، راز نهایی محدودیت صفر را ارائه می دهد.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب حضور در وضعیت صفر، به کسانی که بیش از حد معمول کار می کنند و از اضطراب و استرس رنج می برند، کمک می کند تا با روشی ساده و آسان بر آن ها غلبه کنند و به هدفی که دارند برسند.
کتاب حضور در وضعیت صفر، اولین کتابی بود که روش پر رمز و راز هاواییایی ها به هواوپونوپونو را آشکار کرد؛ روش محرمانه و پوشیده ای که به افراد کمک کرد تا سلامتی، ثروت، شادی را تج
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- آیا آماده اید تا رها شوید؟ آیا می خواهید معجزات را تجربه کنید؟ آیا حاضرید با هم محدودیت ها را به یک باره ذوب کنیم؟ تقریبا تمام آنچه انجام می دهید از ناخودآگاه تان سرچشمه می گیرد. ضمیر ناخودآگاه باعث می شود براساس برنامه ای عمل کنید که روح تان هم از وجود آن بی خبر است. اگر بر روی سیستم باورهایتان کار نکنید در واقع بی آنکه بدانید به آن اجازه میدهید تمام رشته هایتان را پنبه کند. واقعیت این است که شما خیلی بیشتر از آنچه تصورش را می کنید بر روی ناخودآگاه تان قدرت و تسلط دارید. کتابی که هم اکنون در دست دارید به شما کمک می کند به راحتی مشکلات موجود در برنامه هایتان را با تبدیل خود به بخشی از راه حل، و در نهایت با بیدار شدن برطرف کنید. کتاب پیشین جو ویتالی دستاورد بسیار ویژه ای است برای خودیاری؛ این کتاب شما را به مرحله ی چهارم بیداری که رسیدن به روشنگری» است، رهنمون می شود. این روش ساده ی درمان، زندگی ها را زیر و رو می کند. شما به کمک فرایند «پاکسازی» و تکرار عبارات «دوستت دارم»، «متاسفم»، «لطفا مرا ببخش» و «سپاسگزارم» موفق خواهید شد همه ی برنامه هایتان و همای باورهایی را که از وجودشان بی خبرید، از ناخودآگاه تان پاک کنید و سفر سراسر ماجرای زندگی را به سهولت بپیمایید. هرچه بیشتر پاک کنید به وضعیت صفر، معجزه وار و سحر گونه ی زندگی، نزدیک تر خواهید شد و از محدودیت ها فارغ تر! زندگی همیشه چالش های جدیدی برایتان دارد. هواوپونوپونو ابزارهایی را که برای رهایی از قید و بندها و گشودن درهای وجودتان به روی فرصتهای بیکران الهی نیاز دارید، در اختیارتان قرار میدهد و در طول سفر زندگی راهنمای تان خواهد بود. دکتر جو ویتالی در این کتاب فراوانی حکمتی را به رویتان می گشاید که شما را در مسیر رسیدن به روح الهی یا همان وضعیت صفر یاری می رساند.

شناسنامه کتاب

نویسنده: جو ویتالی
تعداد صفحات: 353
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786009970025
قیمت چاپ یازدهم: 45,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»