خانه / کتاب‌ها / گم شدن زیبای خفته /
تصویر کاور کتاب گم شدن زیبای خفته
معرفی کتاب

گم شدن زیبای خفته

گم شدن زیبای خفته

اثری از راس مک دونالد

معرفی کتاب

کتاب گم شدن زیبای خفته، یک اثر در ژانر جنایی و معمایی است که با ریتمی سریع و اتفاقات و رویدادهایی غیر منتظره به پیش می‌رود. راس مک‌دانلد نویسنده‌ی کتاب و عباس کریمی عباسی مترجم آن است. کار نشر کتاب بر عهده انتشارات ورا بوده است.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب گم شدن زیبای خفته، یک رمان جنایی جذاب است. که نه تنها روایت رویدادهای سریع و اتفاقات غیر منتظره‌ای است که در داستان رخ می‌دهد بلکه به کنکاش در ریشه‌های علمی و گره‌های ذهنی فرد مجرم و قربانی هم می‌پردازد. در اصل نویسنده‌ای که رمان جنایی می‌نویسد، از همینجا با نویسنده‌ی اتفاقات پلیسی تفاوت دارد. جنایی نویس باید بتواند هم هنر نوشتن و شرح و بسط وق
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- به خودم گفتم که نمی‌توانم به کناره امواج بروم چراکه شب فرارسیده و پیرامون دریا رو به تاریکی می‌رفت. صد تا دویست یارد بالاتر از من، تخته‌سنگ‌های پراکنده به‌هم‌پیوسته و ساحل را مسدود کرده بودند. تصمیم گرفتم تا جایی که می‌توانم بروم و سپس برگردم. چیزی در اینجا وجود داشت که نگرانم می‌کرد. در نوری که رو به اتمام بود صخره و تخته‌سنگ‌ها چون منظره‌ای بودند که برای آخرین بار دیده می‌شوند.
 • 2- چیزی سفید در بین تخته‌سنگ‌ها بود. نزدیکتر که شدم دیدم زنی است و صدای گریه کردنش با صدای امواج خیزاب ساحلی درهم آمیخته بود. صورتش را از من برگرداند، اما من او را شناخته بودم.

شناسنامه کتاب

ناشر: ورا
تعداد صفحات: 292
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786008984948
قیمت چاپ اول: 49,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده اردشیر نیک‌پور
  اردشیر نیک‌پور
  « اردشیر نیک‌ پور مترجم ادبیات کودکان و نوجوانان، ۱۵ بهمن ۱۲۹۷ در تبریز زاده شد. نیک‌پور نخستین مقاله خود را در سال دوم دبیرستان نوشت که در روزنامه «شفق ...»
 • تصویر نویسنده علیرضا کیوانی نژاد
  علیرضا کیوانی نژاد
  « علیرضا کیوانی‌نژاد روزنامه‌نگار، مترجم و ویراستار ایرانی است‌.
  کیوانی نژاد سال‌ها به روزنامه‌نگاری اشتغال داشته و دارد و به فراخور کار مطبوعاتی‌اش
  ...»
 • تصویر نویسنده فواد روحانی
  فواد روحانی
  « فؤاد روحانی (۳۰ مهر ۱۲۸۶ در تهران – ۱۰ بهمن ۱۳۸۲ در لندن) مورخ و مترجم ایرانی است. او کارشناس ارشد مسائل نفت و از شخصیت‌های مؤثر در تأسیس سازمان اوپک ...»
 • تصویر نویسنده سیروس شمیسا
  سیروس شمیسا
  « سیروس شَمیسا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۲۷ در رشت) استاد ادبیّات فارسی و نویسندهٔ پرکار ایرانی است که تاکنون بیش از ۴۰ اثر خلق کرده‌است. وی تحصیلات عالی خود ...»
 • تصویر نویسنده کارل گوستاو یونگ
  کارل گوستاو یونگ
  « کارل گوستاو یونگ، زاده ی 26 جولای 1875 و درگذشته ی 6 جون 1961، روانپزشک، فیلسوف و نویسنده ای سوئیسی بود که به خاطر فعالیت هایش در روانشناسی و ارائه ی ...»