خانه / کتاب‌ها / به خودت اعتماد کن /
تصویر کاور کتاب به خودت اعتماد کن
معرفی کتاب

به خودت اعتماد کن

به خودت اعتماد کن

اثری از هیدر موناهان

دسته بندی

معرفی کتاب

به خودت اعتماد کن عنوان کتابی است نوشته هیدر موناهان که در سال 2018 منتشر شد. این کتاب از سوی انتشارات البرز با ترجمه زهرا جهانفریان در ایران منتشر شده است. به خودت اعتماد کن در دسته کتاب‌های روانشناسی با موضوع اعتماد به نفس و عزت نفس در زنان قرار می‌گیرد. هیدر در ابتدای کتاب ذکر کرده است که مطالب این کتاب تجربه‌های واقعی اوست که در زندگی خود داشته
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب به خودت اعتماد کن را از جهاتی می‌توان به همه افرادی که همه‌ی تلاش خود را می‌کنند تا در زندگی بی‌نقص و تمام عیار باشند هم معرفی کرد. چرا که سخت‌گیری بیش از حد نسبت به خود برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران در نهایت افراد را با کنار گذاشتن خود واقعی‌شان رو به رو می‌کند؛ اما نباید فراموش کرد که بسیاری از افراد تنها از بیرون بی‌نقص به نظر می‌آیند و ه
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- آیا شما دفتری برای نوشتن یادداشت‌های روزانه‌تان دارید؟ نوشتن در یک دفتر مخصوص یادداشت‌های روزانه کاری بسیار مفید برای پیشرفت است؛ برگشتن و مرور آنچه نوشته‌اید هم همین طور. بالابردن اعتماد به نفس کاری نیست که بتوان آن را مثل زدن یک کلید در یک لحظه انجام داد. هیچ کاری وجود ندارد که شما بتوانید با انجام دادن آن در یک لحظه به فردی با اعتماد به نفس بیشتر تبديل شويد؛ این فرایندی ست که به مرور زمان انجام می‌شود. وقتی چیزهایی که در دفتر یادداشت روزانه‌تان نوشتید را می‌خوانید می‌توانید به وضوح رشد خود و گام‌هایی که برای آن برداشته‌اید را ببینید؛ ولی نوشتن یادداشت‌های روزانه می‌تواند بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید روشنگر مسیر شما باشد. آنچه بیشتر از هر چیزی چشمان مرا باز کرد نمونه‌هایی از رفتارهای نادرست و آسیب‌زننده خودم بود. آنچه در دفتر من ثبت شده بود یک قالب اصلی داشت و اتفاقات در آن مدام تکرار شده بودند. این مسئله ممکن است خیلی ناچیز و بی‌اهمیت به نظر برسد، ولی به من نشان داد که چگونه هرگز برای گرفتن چیزهایی که دلم می‌خواسته درخواستم را مطرح نکرده‌ام مگر اینکه نشانه‌ای دریافت می‌کردم که نشان می‌داد می‌توانم آن را به دست بیاورم؛ به عبارت دیگر، من از فرصت‌ها استفاده نمی‌کردم. برای انجام کاری که می‌خواستم انجام دهم به تأیید و تحسین دیگران نیاز داشتم. من خودم خبر نداشتم که چنین رفتاری دارم و همین مسئله باعث شد فرصت‌های بسیار زیادی را از دست بدهم. زمانی این مسئله را فهمیدم که قصد داشتم برند خودم را بسازم و با صحبت کردن در مراسم مختلف آن را به همه بشناسانم. سال ۲۰۱۲ اولین باری بود که در سمیناری در شهر نیویورک با موضوع رسانه‌های دیجیتال شرکت می‌کردم؛ آن زمان معاون اجرایی فروش بودم. این سمینار هر سال اجرا می‌شد و من سال‌های بعدی هم در آن شرکت کردم. با مسئول اصلی مراسم، گوردون، دوست شدم او یک متخصص دیجیتال مارکتینگ و مشاور بسیاری از شرکت‌های رسانه‌ای بود که می‌خواستند در فضای دیجیتال رشد کنند.

شناسنامه کتاب

ناشر: البرز
تعداد صفحات: 264
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786222351137
قیمت چاپ اول: 45,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»