خانه / کتاب‌ها / باغ زمستانی /
تصویر کاور کتاب باغ زمستانی
معرفی کتاب

باغ زمستانی

باغ زمستانی

اثری از کریستین هانا

دسته بندی

معرفی کتاب

باغ زمستانی نوشته کریستین هانا است که منیژه جلالی به فارسی ترجمه نموده و این اثر را البرز در سال 1392 به چاپ رسانده است.

خلاصه‌ای از کتاب

مردیت و نینا دو خواهر بسیار متفاوت هستند. یکی از آنان در خانه می‌ماند تا فرزندانش را بزرگ کند و کسب و کار خانوادگی را مدیریت کند، در حالی که دیگری در پی رویاهای خود به اطراف دنیا سفر می‌کند. هنگامی که پدر محبوب آنان بیمار می‌شود، این دو خواهر بیگانه خود را در کنار یکدیگر می‌یابند و در برابر مادر سرد و اسرارآمیزشان، آنیا که حتی در این زمان نیز، هیچ
ادامه متن

شناسنامه کتاب

ناشر: البرز
تعداد صفحات: 358
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789644428555
قیمت چاپ اول: 49,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»