خانه / کتاب‌ها / دنیای بیکران سلام /
تصویر کاور کتاب دنیای بیکران سلام
معرفی کتاب

دنیای بیکران سلام

دنیای بیکران سلام

اثری از ارین انترادا کلی

دسته بندی

معرفی کتاب

كتاب دنياي بي كران، سلام! اثري است از ارين انترادا كلي به ترجمه ي آناهيتا حضرتي و چاپ انتشارات پرتقال.

خلاصه‌ای از کتاب

اسمش ورجیل است اما صدایش می‌ زنند: لاک‌پشت. چون هیچ‌ وقت از لاکش بیرون نمی‌ آید. هر بار که با این اسم صدایش می‌ زنند، تکه‌ ای از وجودش ترَک برمی‌ دارد. البته حقیقت دارد. ورجیل همیشه در دنیای خودش است. در لاک خودش؛ و بیرون‌آمدن از این لاک برایش سخت است. اما چطور می‌‌خواهد با این لاک به چیزی که می‌خواهد برسد؟

ویرجیل و والنسیا می‌ دانند متفاوت‌ بودن
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- ورجيل جرات نکرد چشم‌هایش را باز کند. کف پاهایش مثل بلوک سیمانی و ران هایش مثل كش شده بود. دهانش را هم آنقدر محکم به هم جفت کرد که فقط از راه بینی میتوانست نفس بکشد! اما در واقع نفس نمی‌کشید؛ بیشتر نفسش را بیرون می داد. صدای نفس های تند و بی فایده اش که از بینی بیرون می زد، فضا را پر کرده بود. صدای تکان تکان ها بیشتر هم شد و فهمید که نمی تواند صدای خفاش باشد. چیز درشت تري بود. این پردار بود. پر داشت. بال هایی که می توانستند همه ي روستا را بپوشانند. این پا بود.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 219
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9786004622974
امتیاز گودریدز: 3.95
قیمت چاپ سوم: 43,000 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»