خانه / کتاب‌ها / من گنجشک نیستم /
تصویر کاور کتاب من گنجشک نیستم
معرفی کتاب

من گنجشک نیستم

من گنجشک نیستم

اثری از مصطفی مستور

دسته بندی

معرفی کتاب

من گنجشک نیستم رمانی کوتاه از مصطفی مستور است. داستان در یک تیمارستان روانی روایت می‌شود. درهر بخش به وضعیت و حالات یکی از بیماران تیمارستان می‌پردازد. راوی اول شخص خودش یکی از بیماران این تیمارستان است.

خلاصه‌ای از کتاب

همسر راوی داستان من گنجشک نیستم هنگام تولد فرزندش می‌میرد و کودک هم مرده به دنیا می‌آید. از آن پس راوی که ابراهیم نام دارد دچار تشنج‌‌ و تغییر خلق و خو می‌شود. خواهر راوی برای بهبود حال ابراهیم او را به یک تیمارستان روانی می‌فرستد. راوی که دچار بحران ترس و اضطراب از مرگ است احوال افراد بستری را ثبت می‌کند. داستان بیشتر در محوطه‌ی آسایشگاه جریان دار
ادامه متن

شناسنامه کتاب

ناشر: مرکز
تعداد صفحات: 88
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
امتیاز گودریدز: 3.08
قیمت چاپ ۱۳۸۸: 14,500 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»
 • تصویر نویسنده المور لئونارد
  المور لئونارد
  « المور لئونارد، زاده ی 11 اکتبر 1925 و درگذشته ی 20 آگوست 2013، نویسنده ای آمریکایی بود.لئونارد در لوییزیانا به دنیا آمد. او در سال 1946 به دانشگاه دیت ...»