خانه / کتاب‌ها / قدرت را دوباره پس بگیر /
تصویر کاور کتاب قدرت را دوباره پس بگیر
معرفی کتاب

قدرت را دوباره پس بگیر

قدرت را دوباره پس بگیر

اثری از امی مورین

دسته بندی

معرفی کتاب

قدرت را دوباره پس بگیر: 13 کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند نوشته امی مورین، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید کنترل احساسات، تفکرات و کارهایتان را در دست بگیرید و نیروی ذهنی زیادتری کسب کنید.

خلاصه‌ای از کتاب

کتاب «قدرت را دوباره پس بگیر» (۱۳ کاری که افراد قوی ذهن انجام نمی‌دهند) درباره‌ی کنترل احساسات، افکار، اعمال‌، دستیابی به نیروی ذهنی بیشتر است. این کتاب با ارائه‌ی تکنیک‌ها و مثال‌های الهام‌بخش و راه‌حل‌های کاربردی شیوه‌ی غلبه بر ترس‌های را می‌آموزد.

امی مورین روان‌درمانگر و مددکار اجتماعی بالینی بریتانیایی است که نوشته‌های متعددی در مجله‌ی فوربز
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- وقتی دیگران را می‌بخشید، تمرکزتان را دوباره به سمت خودتان برمی‌گردانید. با این کار قدرت را دوباره به دست می‌آورید. بخشش دیگران فواید روانی و جسمی قابل توجهی هم دارد. تحقیقات بسیاری نشان داده‌اند که بخشش استرس را کاهش می‌دهد. برای مثال، وقتی انسان کسی را می‌بخشد، فشار خون او کاهش یافته و ضربان قلبش آرام‌تر می‌شود. تحقیقی در سال ۲۰۱۲ انجام و در مجله طب رفتاری هم منتشر شد. طبق نتایج بدست آمده از آن، بخشش، عاملی موثر در افزایش طول عمر است، البته بخشش از نوع بدون قید و شرط! افرادی که حاضر بودند تنها در صورت برآورده شدن شرایط خاص، دیگران را ببخشند -مثلا اگر فرد مورد نظر برای کاری که انجام داده از آن‌ها عذرخواهی کند- طول عمر کوتاه‌تری دارند. پس، بخشش بدون قید و شرط در افزایش طول عمر تاثیر مثبت دارد.

شناسنامه کتاب

نویسنده: امی مورین
ناشر: سبکتو
تعداد صفحات: 122

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»
 • تصویر نویسنده هارلن کوبن
  هارلن کوبن
  « هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با ...»