خانه / کتاب‌ها / سیزدهمین قصه /
تصویر کاور کتاب سیزدهمین قصه
معرفی کتاب

سیزدهمین قصه

سیزدهمین قصه

اثری از داین سترفیلد

دسته بندی

معرفی کتاب

کتاب سیزدهمین قصه اثر داین سترفیلد، ماجرایی پر رمز و راز دارد که نمی‌توان لحظه‌ای آن را زمین گذاشت و بعد از خواندن آن هم مدت‌ها در ذهن باقی خواهد ماند. رمان سیزدهمین قصه یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز است که تاکنون بیش از سه میلیون نسخه فروش داشته است.

خلاصه‌ای از کتاب

مارگارت نویسنده جوان که از کودکی با کتاب همنشین بود، متوجه می‌شود که خواهر دوقلویش هنگام تولدشان فوت کرده‌است و آگاهی از این مسئله و برملا شدن رازهایی، زندگی‌اش را دگرگون می‌کند. همزمان خانم وینتر، نویسنده معروف، در نامه‌ای از مارگارت می‌خواهد زندگی‌نامه‌ او را بنویسد. مارگارت در ملاقات‌هایش با خانم وینتر با دوقلوهایی با شخصیت‌هایی کاملا متفاوت و ف
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- من با آدم‌هایی که عاشق حقیقت هستند ضدیتی ندارم، مگر زمانی که داستان‌سرایی درباره صداقت را شروع کنند، که در این صورت همنشینی کسل‌کننده می‌شوند و طبیعتا من هم معذب می‌شوم، به‌خصوص از شیوه‌ای که عده‌ای از آنان در این مورد به‌کار می‌برند. اما اگر آن‌ها مرا تنها بگذارند، من هم کاری به کارشان ندارم.
 • 2- حقیقت را به من بگو. کلمات نامه در ذهنم گیر کرده بود. به نظر می‌رسید در زیر سقف شیب‌دار اتاق زیرشیروانی آپارتمانم، مانند پرنده‌ای که در داخل بخاری دیواری مانده باشد، گیر کرده است. طبیعی بود که خواهش آن پسر در من تأثیر بگذارد؛ منی که هرگز حقیقت را نگفته بودم، اما ماندم تا خودم به‌تنهایی راز و رمز آن را کشف کنم. حقیقت را به من بگو. به‌طور کامل.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 552
نوع جلد: شومیز
قطع: رقعی
شابک: 9789642368617
امتیاز گودریدز: 3
قیمت چاپ اول: 43,900 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده محمدرضا کمالی
  محمدرضا کمالی
  « اطلاعاتی از نویسنده در دسترس نیست. ...»
 • تصویر نویسنده فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  فاطمه (تینا) نیک خاکیان
  « فاطمه (تینا) نیک خاکیان در سال 1367 متولد گردید. وی از سال 1395 کار نویسندگی را شروع کرد.
  اولین کتاب وی با عنوان جرقه ای در شب در نیمه اول سال 14
  ...»
 • تصویر نویسنده محمد قصاع
  محمد قصاع
  « محمد قصاع متولد سال 1343 تهران و کارشناس مخابرات دریایی است . او کار ترجمه را از سال 1367 با ترجمه کتاب های علمی تخیلی شروع کرده است. مجموعه های «اسپا ...»
 • تصویر نویسنده بهزاد رحمتی
  بهزاد رحمتی
  « بهزاد رحمتی مترجم ایرانی است. او دانش آموخته‌ی حوزه‌ی آموزش و سیاست است.

  ترجمه‌ها:
  طلای خدایان اثر اریک فون دانیکن
  ۲۷ چهره‌ی مردان ا
  ...»
 • تصویر نویسنده سیامک دل آرا
  سیامک دل آرا
  « سیامک دل آرا مترجم ایرانی، متولد ۱۳۵۳ تهران فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی است. وی ترجمه رمان «مرد ناشناس» از المور لئونارد و «پرده حائل» از یان م ...»