خانه / کتاب‌ها / پرستیژ /
تصویر کاور کتاب پرستیژ
معرفی کتاب

پرستیژ

پرستیژ

اثری از کریستوفر پریست

معرفی کتاب

کتاب «پرستیژ» نوشته‌ی «کریستوفر پریست» در سال 1995 منتشر شد. این اثر پس از انتشار با استقبال خوبی روبه‌رو و به زبان‌های مختلف ترجمه شد. این کتاب داستان دو شعبده‌باز جوان در سال 1878 است که در جریان یک جلسه‌ی احضار ارواح ساختگی در تاریکی درگیر ماجرایی خطرناک می‌شوند. آن‌ دو برای شکست یکدیگر به هر کاری دست می‌زنند و داستانی پرفرازونشیب و هیجان‌انگیزی
ادامه متن

خلاصه‌ای از کتاب

در سال ۱۸۷۸، دو شعبده باز جوان در جریان یک جلسه ی احضار ارواح ساختگی در تاریکی درگیر می شوند. از این لحظه به بعد، زندگی آن ها تبدیل به صحنه ی جدالی می شود تا با شعبده هایشان به مبارزه ی یک دیگر بروند.این رقابت آن ها را در حرفه شان به اوج می رساند اما پیامدهای وحشتناکی برایشان در پی دارد. آن ها از هیچ چیزی برای کنار زدن هم دریغ نمی کنند، تمام خطوط ق
ادامه متن

جملاتی از متن کتاب

 • 1- چون کارگاه در حال رونق گرفتن بود، والدینم توانستند من را به آکادمی آموزشی دوشیزه پلام بفرستند. مکتب‌خانه‌ای در خیابان بورن شرقی، کنار بقایای قلعه‌ای قرون‌وسطایی و نزدیک بندرگاه که توسط دوشیزه پالم اداره می‌شد. آنجا، میان بوی زننده‌ی ماهیان گندیده‌ی روی ساحل و محوطه‌ی بندرگاه و در برابر هیاهوی دائم ولی سلیس مرغان ماهی‌خوار سه مهارت خواندن و نوشتن و حساب همچنین اندکی تاریخ و جغرافی و زبان ترسناک فرانسوی را فراگرفتم. همه‌ی این‌ها در ساختن وضعیت مطلوب من در دوران بزرگ‌سالی نقش داشتند؛ ولی تقلای بی‌ثمرم برای آموختن زبان فرانسه پیامد آیرونیکی داشت چون شخصیت صحنه‌ای من یک استاد فرانسوی است.

شناسنامه کتاب

تعداد صفحات: 540
نوع جلد: شومیز
قطع: پالتویی
شابک: 9786226661669
امتیاز گودریدز: 3.89
قیمت چاپ اول: 69,500 تومان

جدیدترین کتاب‌های معرفی شده

آخرین نویسندگان معرفی شده

 • تصویر نویسنده اردشیر نیک‌پور
  اردشیر نیک‌پور
  « اردشیر نیک‌ پور مترجم ادبیات کودکان و نوجوانان، ۱۵ بهمن ۱۲۹۷ در تبریز زاده شد. نیک‌پور نخستین مقاله خود را در سال دوم دبیرستان نوشت که در روزنامه «شفق ...»
 • تصویر نویسنده علیرضا کیوانی نژاد
  علیرضا کیوانی نژاد
  « علیرضا کیوانی‌نژاد روزنامه‌نگار، مترجم و ویراستار ایرانی است‌.
  کیوانی نژاد سال‌ها به روزنامه‌نگاری اشتغال داشته و دارد و به فراخور کار مطبوعاتی‌اش
  ...»
 • تصویر نویسنده فواد روحانی
  فواد روحانی
  « فؤاد روحانی (۳۰ مهر ۱۲۸۶ در تهران – ۱۰ بهمن ۱۳۸۲ در لندن) مورخ و مترجم ایرانی است. او کارشناس ارشد مسائل نفت و از شخصیت‌های مؤثر در تأسیس سازمان اوپک ...»
 • تصویر نویسنده سیروس شمیسا
  سیروس شمیسا
  « سیروس شَمیسا (زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۲۷ در رشت) استاد ادبیّات فارسی و نویسندهٔ پرکار ایرانی است که تاکنون بیش از ۴۰ اثر خلق کرده‌است. وی تحصیلات عالی خود ...»
 • تصویر نویسنده کارل گوستاو یونگ
  کارل گوستاو یونگ
  « کارل گوستاو یونگ، زاده ی 26 جولای 1875 و درگذشته ی 6 جون 1961، روانپزشک، فیلسوف و نویسنده ای سوئیسی بود که به خاطر فعالیت هایش در روانشناسی و ارائه ی ...»